Київстар

Київстар вирішив пересадити своїх абонентів на таксі

Обговорення

Київстар вирішив пересадити на таксі своїх абонентів, запустивши нову цікаву акцію. Тепер при поїздці на таксі 838 ви зможете, сплативши її з мобільного рахунку, отримати п’ятивідсотковий кешбек. Акція діє аж до 21 жовтня.


Кому буде доступна послуга?

Послуга буде доступна всім без винятку абонентам Київстар, які живуть або просто тимчасово відвідують двадцять два міста нашої країни, де доступна служба таксі 838. Для того, щоб нею скористатися, вам необхідно відразу при замовленні по номеру 838 повідомити диспетчеру, що ви збираєтеся оплачувати поїздку через мобільний рахунок оператора, сервісом «Смарт-гроші». Потім вам потрібно буде отримати СМС з кодом для підтвердження платежу і підтвердити його. Після закінчення поїздки вам буде нараховано кешбек – п’ять відсотків від вартості поїздки.

Оплатити поїздку в даному таксі можна ще й аналогічним мобільним додатком. Вам достатньо буде натиснути кнопку “СМАРТ-ГРОШІ” при оплаті, а в подальшому використовувати бонуси, які ви накопичили, для оплати подальших поїздок. Дізнатися, скільки у вас накопичених бонусів, ви зможете у диспетчера або ж безпосередньо в самому додатку «Таксі 838». Дане співробітництво можна назвати першим у своєму роді, і можливо, в майбутньому таксі стане ще дешевше і вигідніше.

Як ми писали раніше, нещодавно «Київстар» обзавівся кращим тарифним планом в своєму портфоліо. Ніхто не очікував від даного оператора дешевих тарифів, але все ж з’явилася новинка від оператора, в якій ви отримуєте двадцять гігабайтів інтернету і триста хвилин всього за три гривні в день. Називається цей тарифний план «Смачний». Неважко переконатися, що за сукупністю всіх послуг, які в нього входять, він набагато вигідніший, ніж аналогічні за вартістю тарифні плани у інших операторів «великої трійки».

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Українські мобільні оператори не зможуть заганяти рахунок клієнта в мінус

В минуле

Киевстар решил пересадить своих абонентов на такси

В майбутнє

Також буде цікаво