Vodafone

Vodafone оновив свою популярну послугу: тепер будуть задоволені всі

Нещодавно Vodafone оновив свою популярну послугу, а саме бібліотеку кінофільмів і серіалів, які входять в пакет «Кіно +» на Vodafone TV. Думаємо, тепер задоволені будуть усі – це оновлення з тих, які однозначно покращують сервіс!


Яким буде оновлення?

Пакет послуг поповнився більш ніж двома мільйонами одиниць нового контенту – фільмів і серіалів від таких світових лідерів кіновиробництва, як Sony Pictures, Marvel Studios, Columbia Pictures і Universal Pictures. Зокрема, тепер можна подивитися такі новомодні хіти, як:

  • «Людина-Павук: Далеко від дому»
  • «Ми»
  • «Форсаж: Хоббс і Шоу»
  • «Рембо: Остання кров»
  • «Люди в чорному: Інтернешнл»
  • «Таємне життя домашніх тварин 2»
  • «Angry Birds 2 в кіно»

Пакет включає також більше десяти тисяч одиниць різного додаткового контенту, популярні закордонні канали FOX, Sony, TV1000, Vip Comedy HD. Вам будуть доступні нові функції, в тому числі ТВ-пауза і ТБ-записи на сім діб, субтитри, звукові доріжки, батьківський контроль, телепрограма, а також прослуховування ефірних і онлайн-радіостанцій.

При цьому вартість не зміниться, вона, як і раніше, буде складати дев’яносто п’ять гривень на місяць. Щоб підключити пакет, просто відправте безкоштовне СМС-повідомлення з текстом «1» на номер 30028. Відзначимо, що в рамках Vodafone TV пакетні мегабайти не витрачаються, і платити за трафік теж не треба – ви вже оплатили ці послуги.

Переглядати передачі Vodafone TV можна на чому завгодно, включаючи ноутбуки і стаціонарні комп’ютери, смартфони, планшети, телевізори, обладнані приставкою Smart-TV. Ви можете використовувати один і той же обліковий запис на трьох різних пристроях. Для користування даною послугою просто зкачайте і встановіть Vodafone TV на відповідний пристрій, а потім встановіть пакет. Встановити можна через додаток Google Play для Android, через App Store для iOS, на телевізори Smart TV з магазинів додатків Samsung Smart Hub (для Samsung) і LG Smart World (для LG).

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

20 Гб и 300 минут за 3 гривны в день: новинка от Киевстар

В минуле

Vodafone обновил свою популярную услугу: теперь будут довольны все

В майбутнє

Також буде цікаво