VodafoneНовини

Vodafone запустив відмінний тариф за 2 гривні в день

Обговорення

Нещодавно Vodafone запустив прекрасний тариф з вартістю послуг всього в дві гривні в день. Це, по суті, соціальний тарифний план, який пропонує мінімум послуг за таку ж мінімальну ціну, але при цьому він вигідно відрізняється від своїх аналогів: у ньому досить багато послуг за мірками подібних тарифів. Які ж умови даного тарифу?


Які послуги входять в найдешевший тарифний план від Vodafone

У новому дешевому тарифному плані від Vodafone ви будете отримувати наступний мінімум послуг, який може порадувати будь-яку людину, що потребує в першу чергу в дешевого зв’язку зі своїми рідними і близькими:

  • П’ять гігабайтів високошвидкісного 4G \ 3G інтернету в залежності від того, наскільки добре ловить мережу там, де ви знаходитеся
  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі мобільного оператора
  • Двісті хвилин на інші українські номери.

Тарифний план називається 4G Smart S, місячна абонентська плата в ньому становить всього шістдесят п’ять гривень. За таку суму він пропонує більш ніж гідний пакет послуг. Відзначимо, що просто так підключитися до даного тарифу можна: ви повинні отримати спеціальне запрошення через SMS-розсилку. Після зміни тарифного плану будь-яким зручним вам способом переконайтеся, що у вас на рахунку є шістдесят п’ять гривень, і наберіть *101*444# і клавіша виклику. Коли вам прийде сповіщення, що місячний пакет послуг підключений, вимкніть і знову ввімкніть ваш телефон.

Як ми писали раніше, Vodafone дозволив стежити за іншими абонентами. Щоб підключити послугу, вам спочатку потрібно відправити СМС на номер 7005. Текст СМС має виглядати так: ДОДАТИ (номер абонента) (ім’я для ідентифікації). Наприклад: ДОДАТИ 0501234567 Син. В імені можна використовувати літери кириличного і латинського алфавітів, знаки «тире», «+», «$», «@», «*», «_», «точка», цифри від 0 до 9. Потім абонент, якого ви хочете відслідковувати, отримає повідомлення з проханням дозволити відстежувати його. Щоб дозволити, він повинен відправити на номер 7003 повідомлення ТАК (номер вашого телефону). Щоб відмовитися, потрібно відправити аналогічне повідомлення, але зі словом НІ. Користуватися послугою дуже просто. Досить відправити повідомлення з текстом ПОШУК <номер абонента або ім’я> на номер 7005, відповідь прийде вам в форматі СМС.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Украинских мобильных операторов заставили перейти на европейские нормы: что измениться для украинцев

В минуле

Vodafone запустил отличный тариф за 2 гривны в день

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle