lifecell

lifecell вирішив видати своїм абонентам по ще одній SIM-картці: навіщо?

Обговорення

Оператор lifecell недавно запустив послугу, в рамках якої українці зможуть отримати по ще одній сім-карті. Для чого? В першу чергу для того, щоб більше не потрібно було бігти в магазин оператора, якщо ви загубите картку. У житті буває всяке, і така можливість не завжди доступна. На відміну від резервної картки.


Що таке резервна сім-карта і як нею користуватися

Резервна сім-карта – це запасна сім-карта, яка береться на додаток до вашої основної картки від lifecell. Ви можете дистанційно активувати її в будь-який час, якщо втратите основну картку або вона, припустимо, зламається.

Для того, щоб підключити дану послугу, вам достатньо звернутися до будь-якого найближчого магазину lifecell, або ж до будь-якого доступного представника оператора, який займається корпоративними продажами. Далі ви повинні будете сплатити вартість резервної картки – п’ятдесят гривень. Скористатися карткою також простіше простого. Щоб активувати її, вам досить просто подзвонити в контактний центр оператора за номером 5433. Зверніть увагу, що після виконання активації ваша резервна сім-карта стане основною. Попередню буде деактивовано без можливості подальшого відновлення.

Як ми писали раніше, lifecell, як і інші оператори «Великої трійки», почав дистанційно міняти смартфони. Для цього, по-перше, телефон не повинен бути занадто старим, не сподівайтеся обміняти «Моторолу» п’ятнадцятирічної давності. Що цілком логічно, телефон також не повинен значитися в списку вкрадених, бути робочим і ліцензійним. Якщо ви переконалися, що ваш телефон відповідає даним вимогам, можете почати безпосередньо обмін. Для початку необхідно визначити ціну, за яку оператор готовий викупити його. Почніть з візиту на офіційний сайт компанії, де у відповідному розділі ви зможете дізнатися приблизну ціну старого смартфона, і заодно подивитися вартість нового. При обміні  ціна старого віднімається від ціни нового – якщо смартфони рівноцінні, вийде, що ви обміняли їх безкоштовно.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Google представила «вбивцю» iPhone 12

В минуле

lifecell решил выдать своим абонентам по еще одной SIM-карте: зачем?

В майбутнє

Також буде цікаво