Київстар

Абоненти Київстар тепер можуть відстежувати місце розташування інших людей

Обговорення
Київстар

Нещодавно Київстар запустив послугу «Маячок», яка дозволить українцям відстежувати місце розташування своїх близьких, якщо люди за них переживають. Даний спосіб підходить для контролю за дітьми, наприклад. Скільки ж дана послуга коштує, і як її підключити?


Управління «Маячком»

Послугу «Маячок» для стеження за умовним номером 068-123-45-67 можна підключити за допомогою простої комбінації *147*1*4*380681234567#. Зрозуміло, на місце 1234567 необхідно підставити відповідні цифри номера того абонента, якого ви хочете додати в список друзів, яких хочете відстежувати. Відповідний абонент отримає СМС-повідомлення, в якому повинен підтвердити, що дозволяє вам дізнаватися про його місцезнаходження.

Потім ви можете в будь-який час дізнатися місце розташування абонента, ввівши його номер у відповідному форматі: *147*1*1*3801234567#. Також можна зробити це з комп’ютера. Відповідь прийде вам на телефон в SMS або MMS-повідомленні. Ціна визначення номера становить дві гривні, але ви також можете підключити пакет з чотирьох запитів за п’ятдесят три копійки, просто зателефонувавши за номером 477 * 78.

Також слід запам’ятати ще кілька комбінацій. Так, список абонентів, чиє місцерозташування ви можете відстежити, можна дізнатися за допомогою комбінації *147* *3#. Відключити ж контроль за місцем розташування даного номера можна за допомогою команди *147*1*5* номер #.

Як ми писали раніше, абоненти Київстар можуть отримати гроші за спрощеною процедурою. Зокрема, змінено принцип, за яким розраховується максимальна сума для нарахування «Екстра гроші». Максимальна сума буде розраховуватися виходячи з ваших витрат не за півроку, а всього за три місяці. Це стосується як надання послуг у роумінгу, так і в Україні. Наприклад, для поповнення рахунку на 20 гривень необхідно бути абонентом понад шістдесят днів і поповнити рахунок на суму від десяти гривень. Детальний перелік вимог можна подивитися на сайті.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Власть решила убедить украинцев в безвредности 5G

В минуле

Абоненты Киевстар теперь могут отслеживать местоположение других людей

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle