Hardnews

Київстар, lifecell і Vodafone почали безкоштовно міняти смартфони

Обговорення

Що робити зі старими смартфонами, які начебто ще робочі, але вам вже хочеться іншого? Викидати шкода, віддавати дітям не завжди можливо – банально, не у всіх є діти. Можна продати на тому ж olx, але є шанс нарватися на шахраїв. На щастя, є найбільш оптимальний варіант: в нашій країні вже всі мобільні оператори запустили трейд-ін, тобто можливість обміняти старий смартфон на новий, іноді навіть безкоштовно.


Як обміняти ваш старий смартфон?

Вимоги до телефонів, яким вони повинні задовольняти, щоб підлягати обміну, трохи відрізняються у різних операторів, але в цілому вони схожі. По-перше, телефон не повинен бути занадто старим, не сподівайтеся обміняти «Моторолу» п’ятнадцятирічної давності. Що цілком логічно, телефон також не повинен значитися в списку вкрадених, бути робочим і ліцензійним.

Якщо ви переконалися, що ваш телефон відповідає даним вимогам, можете почати безпосередньо обмін. Для початку необхідно визначити ціну, за яку оператор готовий викупити його. Почніть з візиту на офіційний сайт компанії, де у відповідному розділі ви зможете дізнатися приблизну ціну старого смартфона, і заодно подивитися вартість нового. При трейд-ін ціна старого віднімається від ціни нового – якщо смартфони рівноцінні, вийде, що ви обміняли їх безкоштовно.

Для остаточного обміну необхідно відвідати магазин рітейлінгової мережі відповідного оператора. Вам знадобляться паспорт і ідентифікаційний код, щоб підписати договір обміну. Вартість старого смартфона ви можете використовувати, наприклад, в якості першого внеску при оформленні розстрочки або кредиту, або ж просто доплатити невелику ціну і взяти новий без всяких кредитів. Деякі магазини також готові викупити у вас і іншу техніку, наприклад, планшети, ноутбуки, смарт-годинники, але про це необхідно дізнаватися заздалегідь.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар увеличил «безлимитный» интернет в своих тарифах в 13 раз, но есть подвох

В минуле

Киевстар, lifecell и Vodafone начали бесплатно менять смартфоны

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle