Інші оператори

Новий мобільний оператор запустив найкращий тариф, який доступний по всій Україні

Обговорення

Міжнародний віртуальний мобільний оператор Lycamobile порівняно недавно з’явився на нашому ринку, якщо порівнювати з іншими мобільними операторами з так званої «великої трійки». Проте, він вже користується певною популярністю. Особливо високо українці оцінили його під час глобальної пандемії уханьского коронавіруса COVID-19. При поверненні в Україну було потрібно встановити додаток «Дій вдома», але на багатьох контрольно-пропускних пунктах не ловив мобільний зв’язок Картки від Lycamobile допомогли багатьом людям, тому що приймали сигнал від вишок на іншій стороні кордону.


Які умови тарифних планів даного оператора?

Дешевизна тарифних планів Lycamobile пояснюється його бізнес-моделлю віртуального оператора. Йому не потрібно витрачатися на підтримку інфраструктури, яка просто орендується у інших операторів, а також на утримання штату працівників. Саме це і входить в тому числі в вартість послуг для кінцевого споживача.

На даний момент оператор може запропонувати користувачам три тарифні плани. Сьогодні мова піде про один з них, в який входять наступний пакет послуг, цілком достатній для більшості українців:

  • Чотири гігабайти мобільного інтернету
  • Двісті хвилин дзвінків на номери всіх українських операторів, включаючи стаціонарний зв’язок
  • Тридцять СМС на інші мережі
  • Триста хвилин дзвінків в мережі Lycamobile по всьому світу.

Даний тарифний план носить назву «Все в одному XS». В рамках даного тарифу ви будете платити 50 гривень на місяць – це менше, ніж у багатьох «соціальних» тарифних планах великих операторів, при цьому послуг в ньому значно більше.

Для того, щоб підключитися до даного тарифу, замовте картку оператора на його офіційному сайті. Там же ви можете ознайомитися і з іншими тарифними планами, що містять більшу кількість інтернету і дзвінків за велику ціну, яка, тим не менш, все одно нижча, ніж у великих операторів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил самый лучший мобильный интернет в стране: другим операторам еще далеко

В минуле

Новый мобильный оператор запустил лучший тариф, который доступен по всей Украине

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle