Новини

В Україні з’явилися небезпечні банкомати ПриватБанку

Обговорення

Згідно з інформацією з компетентних джерел, в Україні з’явилися небезпечні банкомати ПриватБанку: нова хвиля кардингу охопила поки що лише столицю. Шахраї встановлюють спеціальні пристрої, які зчитують інформацію з карток людей, що намагаються зняти гроші. Звичайно, радикальний метод захисту від такого злодійства – взагалі не користуватися готівкою, однак таке рішення далеко не всім буде до вподоби. Які ж ще є способи не попастися на вудку злочинців?


Шахрайські банкомати: кардери повертаються

Кіберполіції України спільно з СБУ провела операцію по захопленню злочинців, які крали гроші з карток простих громадян. Вони купували в даркнеті спеціальні пристрої для скіммінгу – зчитування інформації з карток – і отримували таким чином доступ до них. Попалося четверо осіб, в даний момент вирішується, який запобіжний захід їм припишуть. Слід пам’ятати, що це тільки верхівка айсберга: спіймати злочинця досить складно, і значить, величезна кількість кардерів зараз орудує в усіх областях нашої країни.

Затриманим злочинцям вже пред’явлені звинувачення. Серед них – шахрайство, незаконне використання технічних засобів з метою отримання інформації, несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних систем.

Відрізнити банкомат, на який встановлено пристрій для кардинг, досить просто. Якщо придивитися, то воно видно неозброєним оком, проте необхідно бути дуже уважним і знати, як такі девайси виглядають:

Як ми писали раніше, ПриватБанк попередив про великі зміни  в роботі. Вони в основному торкнуться вартості послуг – вона буде значно знижена як для індивідуальних користувачів, так і для юридичних осіб. Тарифи за обслуговування для бізнес-клієнтів буде знижено, зокрема, в тому, що стосується плати за внесення готівкових коштів на рахунок. Від тарифу на післяопераційне обслуговування банк планує відмовитися повністю. Як повідомляє правління ПриватБанку, зміни введені не тільки для того, щоб зберегти клієнтуру, але також і для того, щоб люди як і раніше користувалися дистанційними послугами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил безлимит за менее чем 2 гривны в день

В минуле

В Украине появились опасные банкоматы ПриватБанка

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle