Київстар

Київстар запустив безлімітний тариф ціною менше чашки кави в день

Обговорення
Киевстар

Цей місяць виявився досить вдалим для Київстар: оператор запустив нові тарифні плани, серед яких є безлімітний тариф, ціною менше чашки кави в день. Що ж входить в даний новий тарифний план?


Сто гривень на місяць – що можна отримати за цю суму

Як правило, в межах ста гривень ви отримуєте виключно соціальні тарифні плани – тобто мінімум послуг, і не більше того. Новий тариф, тим не менш, повністю ламає даний стереотип. До нього входять такі корисні послуги:

  • Повністю безлімітні дзвінки в мережі Київстар
  • Сто вісімдесят хвилин дзвінків на інші напрямки по Україні, а також за кордон
  • Повний безліміт мобільного інтернету 4G \ 3G в залежності від того, чи доступна мережа у вашій країні
  • Сто вісімдесят СМС-повідомлень на будь-які номери
  • Можливість без додаткової плати користуватися сервісами «Київстар ТВ» з пакетом «Легкий», Star Guard Lite і Mobile ID.
  • Якщо ви вичерпаєте тарифний пакет інтернету, то будете отримувати пакети послуг по сто мегабайтів за десять гривень.

Називається цей тарифний план «Smart +». Абонентська плата в ньому на даний момент знижена з двохсот двадцяти п’яти гривень на місяць до ста. Це акційна вартість з пропозицією «Простий старт». Абоненти передоплати, що переходять на даний тариф, можуть скористатися даною пропозицією, якщо здійснять перехід за допомогою послуги «Міграція».

Як ми писали раніше, абоненти Київстар можуть отримати гроші за спрощеною процедурою – йдеться про послугу «Екстра гроші». Зокрема, більше не обов’язково поповнювати рахунок протягом останніх трьох місяців. Щоб отримати гроші, необхідно ввести короткий номер * 117 * 20 #, якщо ви, наприклад, хочете поповнити рахунок на двадцять гривень. Разом 20 можна ввести будь-яку іншу доступну суму. Ви також можете замовити послугу «Екстра гроші» за допомогою додатку «Мій Київстар».

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил лучший тариф за 5 гривен в день

В минуле

Киевстар запустил безлимитный тариф ценой меньше чашки кофе в день

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle