Київстар

2 номери на одній SIM-картці: нова послуга від Київстар

Одна з нових послуг від Київстар дає абонентам можливість тримати по два номери на одній сім-карті. Для чого це робиться, думаємо, зрозуміло всім. Наприклад, можна припинити потоки спаму СМС-повідомленнями за вашим номером.


Як обзавестися додатковим номером?

Причин, за якими вам може знадобитися додатковий номер, може бути досить багато. Наприклад, вам може бути потрібно залишити якийсь номер телефону при реєстрації на потрібному вам інтернет-ресурсі. Або ж розділити робочий і домашній номери. Як правило, в таких випадках купують додаткові картки, а ті, хто краще розбирається у всіх цих справах, шукають спеціальні сервіси з тимчасовими номерами. . «Київстар» ввів третій і найзручніший варіант: придбати за тридцять гривень додатковий номер, з якого можна буде дзвонити або приймати дзвінки самому.

Для того, щоб підключити її, послугу *100*33*2# і клавіша виклику. Вам буде надано згенерований системою номер. За бажанням ви можете замінити його на «золотий» або просто якийсь інший. Призупинити дію послуги можна за допомогою комбінації *100*33*4#. Для відправлення СМС або виклику на додатковий номер введіть перед номером адресата код 818. У меню управління послугою можна, наприклад, розмежувати особисті та робочі дзвінки, відключаючи додатковий номер за розкладом.

Як ми писали раніше, Київстар зробив безкоштовними для абонентів більше півсотні послуг. В першу чергу, безлімітним зробили популярний додаток Tik Tok. Ним користується близько півтора мільйонів абонентів, які тепер зможуть заощадити значну кількість трафіку. Як і раніше буде діяти безліміт на Instagram, Telegram, Facebook і інші соцмережі в залежності від обраного тарифу. Є чим порадувати і любителів відео – тепер, крім YouTube і ряду інших стримінгових сервісів, безлімітним стане Apple TV. Мегабайти також не списуватися за ряд мобільних ігор, наприклад, PUBG, Fortnite, Clash of Clans і FIFA 2020.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Новини по темі

Back to top button