Київстар

Київстар вирішив “тренувати” своїх абонентів

Обговорення

Київстар вирішив допомагати своїм абонентам тренуватися, запустивши додаток під назвою FitStar. Це програма, яка дозволяє організувати заняття спортом вдома або ж в спортивному залі. Програма була розроблена Василем Вірастюком – відомим українським стронгменом, володарем титулів «Найсильніша людина України» і «Найсильніша людина світу» у співпраці з Сергієм Конюшком, президентом Федерації стронгменів України.


Як буде працювати додаток?

Додаток буде розробляти програму занять, грунтуючись на результатах тесту. В ході тесту вам потрібно буде вказати ваші зріст, вага і рівень фізичної підготовки, а також мету занять – схуднення або ж набір маси. Для занять в домашніх умовах не потрібно ніякого додаткового обладнання, максимум – гантелі або щось, що може їх замінити. Вся програма тренувань виглядає як серія відео, в яких тренер акцентує увагу на певних вправах. Результати ваших тренувань можна зберігати в спеціальній особистій картці занять.

Щоб почати тренуватися з FitStar, вам потрібно просто встановити додаток через Apple Store або Google Play. Потім потрібно буде зареєструватися в ньому. Ви отримаєте доступ до двох тижнів безкоштовних тренувань. Коли цей період закінчиться, вам потрібно буде оплатити подальше використання програми. Абоненти Київстар можуть заплатити п’ятдесят гривень. Решта – сто гривень. Є у додатку також і соціальна складова. За успішне виконання вправ користувачі будуть отримувати зірки. За кожні 5 000 зірок частина абонентської плати перенаправлятиметься на розвиток спортивних майданчиків.

Нагадаємо, що Київстар зробив безкоштовними для абонентів більше півсотні послуг. В першу чергу, безлімітним зробили популярний додаток Tik Tok. Ним користується близько півтора мільйонів абонентів, які тепер зможуть заощадити значну кількість трафіку. Як і раніше буде діяти безліміт на Instagram, Telegram, Facebook і інші соцмережі в залежності від обраного тарифу. Є чим порадувати і любителів відео – тепер, крім YouTube і ряду інших стрімінговіх сервісів, безлімітним стане Apple TV. Мегабайти також не списуватися за ряд мобільних ігор, наприклад, PUBG, Fortnite, Clash of Clans і FIFA 2020.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

У украинцев массово воруют SIM-карты: как защититься

В минуле

Киевстар решил “тренировать” своих абонентов

В майбутнє

Також буде цікаво