lifecell

lifecell назавжди закрив популярну послугу

Обговорення
Lifecell

Послуга дистанційної заміни SIM-картки була запущена порівняно недавно, але вже встигла стати досить популярною. Проте, оператор lifecell прийняв рішення повністю її закрити. Це робиться для того, щоб захистити клієнтів від різних шахрайських дій. Про це в середу повідомила прес-служба мобільного оператора.


Деталі послуги

Послуга була особливо популярна навесні поточного року, під час загального карантину, викликаного пандемією уханьского коронавіруса COVID-19. Проте, нею активно користувалися не тільки законослухняні громадяни, але і всілякі шахраї. Вони крали персональні дані з різних джерел, не обов’язково пов’язаних з мобільним оператором, і потім отримували доступ до сім-картки, за допомогою чого могли, в свою чергу, красти кошти з кредитних карток.

Тепер, як і раніше, щоб замінити SIM-карту, необхідно особисто звернутися в найближчий офіційний магазин lifecell. Щоб зробити заміну номера, необхідний який-небудь документ, що засвідчує особу, наприклад:

  • Паспорт
  • Водійське або пенсійне посвідчення
  • Військовий квиток.

Також для того, щоб відновити картку, вам знадобляться секретне слово, або ж відповіді на деякі питання. Якщо ідентифікація пройде успішно, ви отримаєте нову карту зі збереженням номера і балансу на рахунку.

Нещодавно оператор також запустив послугу lifecell SCREEN. В її рамках абоненти можуть розраховувати на ремонт розбитого екрану або його заміну, а також на лагодження різних комплектуючих. Відзначимо, що підключити послугу можна тільки поки ваш екран ще цілий. Ремонт буде проводитися протягом одного-трьох днів після здачі пристрою в спеціальний сервісний центр, але в разі, якщо не буде запчастин, може затягнутися на два тижні. Гарантія буде діяти до півроку. Якщо у вас є бажання провести ремонт не-дисплейних частин телефону, то це реально, але за окрему плату. При цьому всі оригінальні комплектуючі будуть замінені такими ж оригінальними. Щоб скористатися послугою, скачайте відповідну програму lifecell SCREEN з Google Play або App Store і верифікуйте ваш мобільний пристрій, слідуючи інструкціям, які вам видасть додаток.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Redmi назвала дату презентації смартфона Redmi 9i

В минуле

lifecell навсегда закрыл популярную услугу

В майбутнє

Також буде цікаво