Київстар зробив безкоштовними для абонентів більше півсотні послуг

Зараз на головній

Нещодавно «Київстар» запустив нову лінійку тарифних планів під назвою «Без меж». Серед основних переваг даних тарифів – більше півсотні послуг стануть безкоштовними. Якщо бути точним, то гігабайти не будуть списуватися при користуванні п’ятдесятьма чотирма додатками.


Які саме додатки стануть безлімітними?

В першу чергу, безлімітним зробили популярний додаток Tik Tok. Ним користується близько півтора мільйонів абонентів, які тепер зможуть заощадити значну кількість трафіку. Як і раніше буде діяти безліміт на Instagram, Telegram, Facebook та інші соцмережі в залежності від обраного тарифу. Є чим порадувати і любителів відео – тепер, крім YouTube і ряду інших стрімінгових сервісів, безлімітним стане Apple TV. Мегабайти також не будуть списуватися за ряд мобільних ігор, наприклад, PUBG, Fortnite, Clash of Clans і FIFA 2020.

Також для всіх абонентів, які виберуть оновлені тарифи «Без меж», Київстар збільшив кількість освітніх програм, якими можна користуватися безлімітно. Це різні онлайнові курси від Coursera, Duolingo – програма для вивчення мов, відеобібліотека TED та ряд інших освітніх ресурсів.

Київстар

Всього нових тарифних планів три. Перший називається «Спілкування без меж». У нього входить шість гігабайтів мобільного інтернету, повністю безлімітні дзвінки всередині мережі «Київстар» і 60 хвилин дзвінків на номери інших операторів, а також за кордон. Заплатити в рамках тарифного плану доведеться 125 гривень за чотири тижні, тобто близько 4 гривень 46 копійок в день. Назва другого тарифного плану – «Розваги без меж». Пакет інтернету в ньому вже більше – дванадцять гігабайтів, і інших послуг теж рівно вдвічі більше. Третій тариф – «Відео без меж». Послуг в ньому передбачено найбільше. Це вісімнадцять гігабайтів мобільного Іінтернет, 180 хвилин дзвінків на інші оператори і за кордон, 180 смс на інші мережі та знову ж – повний безліміт всередині самої мережі. Ціна даного пакету послуг буде найбільшою – 225 гривень за чотири тижні, або ж трохи більше восьми гривень в день.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей