Статті

Як змінити голос прямо під час телефонного дзвінка?

Обговорення

Іноді у людей виникає необхідність змінити свій голос, щоб зробити дзвінок по телефону. Однак багато хто відразу відкидають цю думку з огляду на те, що реалізувати це не так уже й просто. Змінювати голос шляхом впливу на голосові зв’язки небезпечно і неефективно. Тут потрібне рішення, яке працює на рівні програмного забезпечення.


Зміна голосу під час розмови по телефону – навіщо і як?

Ця функція може знадобитися, якщо директор компанії хоче дізнатися, наскільки ефективно його співробітники працюють з клієнтами. Іноді голос маскується при серйозних телефонних переговорах. Крім того, багато хто використовує подібну можливість просто заради веселощів, наприклад, з метою зателефонувати і привітати або розіграти друга від чужого імені.

Здійснити зміну голосу можна за допомогою спеціального програмного забезпечення. У даній статті мова піде про мобільні додатки, за допомогою яких можна накласти різні ефекти на голос прямо в процесі телефонної розмови.

Зміна голосу під час розмови по телефону – огляд доступних рішень

Додатки, які на даний момент можна скачати в Play Market і App Store значно розширюють функціонал смартфона. Одні програми можуть зробити з сучасного мобільного пристрою професійний мікрофон або веб-камеру, а інші за допомогою особливих алгоритмів дозволяють поміняти голос під час телефонної розмови. Досить встановити спеціальний софт на смартфон і правильно його налаштувати.

Можна знайти такі інструменти самостійно в офіційному магазині додатків, але не факт, що знайдені вами варіанти будуть ефективні. В першу чергу варто зупинитися на таких додатках для зміни голосу, як:

 • Funcalls.
 • Call Voice Changer.

Нижче детально розглянуті обидва ці додатки, а також їх переваги, недоліки та особливості.

Funcalls – переваги, недоліки, особливості

Цей додаток в першу чергу призначений для розіграшів або забавних поздоровлень друзів і знайомих, що зрозуміло навіть з його назви.

Funcalls

переваги

 • Дзвонити можна в будь-яку точку світу.
 • Ефекти накладаються на голос під час голосового дзвінка, і якщо включити запис виклику, то ефект не пропаде.
 • Всі виклики зберігаються автоматично.
 • На вибір дається 5 голосових ефектів. Можна зробити голос, як після гелиевої кульки або навпаки знизити його.
 • Змінювати голоси можна прямо під час розмови по телефону.
 • Можна накладати поверх голосу додаткові звуки на зразок котячого нявкання, собачого гавкоту, жіночих голосів на тлі і т.д.
 • Можна дзвонити як на мобільний, так і на стаціонарний пристрій.
 • Немає реклами.

Незважаючи на цілий ряд переваг, у цього додатка є і вагомі недоліки. В тому числі:

 • Відсутність локалізації.
 • На безкоштовній основі дзвонити не можна. Є демо-дзвінок, під час якого ви можете перевірити, як працює додаток. За реальні дзвінки потрібно платити.
 • Якість звуку залишає бажати кращого.

Call Voice Changer – переваги, недоліки, особливості

Цей додаток також можна використовувати для зміни голосу під час телефонного дзвінка. Здійснювати дзвінки можна більш ніж в 100 різних країн світу.

переваги

 • Можна змінити голос з жіночого на чоловічий або на дитячий.
 • Можна записувати голос, змінювати його і зберігати в окрему папку під будь-якою назвою.
 • Ви можете переглянути історію зміни голосів.
 • Хороша якість звуку.

недоліки

 • Додаток буквально складається з реклами. Після кожної дії доводиться по 5-10 секунд дивитися рекламу.
 • Функція зміни голосу під час дзвінка працює не на всіх пристроях. На останніх версіях Android можна тільки записувати голос і міняти вже записаний.

Якщо вибирати між цим додатком і попереднім, то краще вибрати попередній. Дана програма працює не на всіх пристроях, переповнена рекламними банерами і відеороликами. Тим не менш, це один з небагатьох варіантів, який можна використовувати на безоплатній основі.

Як використовувати подібні додатки? Покрокове керівництво

Розглянемо докладно, як саме використовуються подібні додатки на прикладі першого варіанту – Funcalls. Для початку вам потрібно завантажити цю програму з Play Market і відкрити його. Після запуску додаток попросить надати йому доступ до контактів та інших можливостей смартфона, тому необхідно погодитися з усім, натиснувши кнопку «Дозволити».


Внизу екрана натисніть на значок клавіатури, виберіть код країни, а потім введіть номер, на який хочете подзвонити. Після цього виберіть фільтр, який потрібно накласти на голос. Фільтр «Scary» і «Helium» можна використовувати тільки в платній версії програми. Далі потрібно натиснути на кнопку виклику.

Щоб перевірити, як працює програма, виберіть внизу зліва «Free demo». Після цього ви зможете здійснити пробний трихвилинний дзвінок самому собі і скористатися всіма функціями, які є в додатку.

Поради та висновки

Знайти дійсно хороший додаток для зміни голосу досить важко. У будь-яких подібних програм є свої недоліки і практично всі вони працюють на платній основі. Деякі з них надають пробний період, але він, як правило, триває не більше хвилини.

Однак є куди більш простий спосіб поговорити по телефону зі зміною голосу. Для цього потрібно завантажити програму, яка накладає ефект на вже записаний голос, наприклад, додаток під назвою «Перетворювач голосу».

Потім потрібно зателефонувати людині і включати вже готові відредаговані записи або ж записувати їх і міняти голос безпосередньо в процесі розмови, тимчасово відключаючи мікрофон. Але для цього знадобиться другий смартфон.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi залишить напризволяще популярні моделі смартфонів

В минуле

Київстар зробив безкоштовними для абонентів більше півсотні послуг

В майбутнє

Також буде цікаво