Vodafone

Vodafone безкоштовно міняє застарілі смартфони і гаджети на нові

Обговорення

Трейд-ін, або ж обмін старої техніки на нову, давно вже став популярним в цивілізованих країнах. У нас люди теж потроху починають розуміти, що зовсім необов’язково збирати застарілі гаджети у себе вдома або намагатися продати їх за копійки на умовному «OLX». Можна просто обміняти їх, заощадивши на новій техніці. Нещодавно до компаніями, які безкоштовно змінюють застарілі смартфони та інші гаджети на нові, додалася ще одна – Vodafone.


Механізм обміну телефонів

Для того, щоб трейд-ін відбувся, вам необхідно на початку віднести смартфон в магазин. Там співробітник компанії проведе первинну оцінку – зокрема, будуть враховані час виходу вашого гаджета, його технічний стан і наявність комплектуючих. Потім вам залишиться при покупці нового телефону просто доплатити різницю між цінами старого і нового. Якщо вона дорівнює, то ви можете навіть обміняти старий смартфон на новий безкоштовно!

Обміну по трейд-ін належать не тільки смартфони, але і всі інші електронні пристрої, наприклад, планшети. Обміняти їх також можна на все, що продається в мережі Vodafone. Для всіх цих пристроїв, які ви будете нести на обмін, пред’являються загальні вимоги. Так, до них не повинні бути прив’язані ніякі облікові записи і паролі, гаджети повинні нормально включатися і вимикатися, не мати ніяких слідів попадання рідини і взагалі бути в повністю робочому стані. Для обміну необхідно, щоб у вас був не тільки старий гаджет, але також і паспорт з ідентифікаційним кодом для підписання відповідного договору. Суму трейд-ін можна використовувати на ваш розсуд – наприклад, як перший внесок при оплаті нового товару в розстрочку.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив безлімітний інтернет ціною менше чашки кави. Це Vodafone SuperNet Unlim, в якому ви отримуєте, крім необмеженого інтернет-трафіку, також повністю безлімітні розмови в мережі оператора, двісті хвилин розмов за її межами і тридцять – за кордон. Коштує це двісті тридцять гривень на місяць, або, в перерахунку на дні, менше восьми гривень на добу. Чашка кави в забігайлівці може коштувати 10-15 гривень, так що плата копійчана в порівнянні з тим, що ви будете отримувати. Діє тариф по всій території нашої країни.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

PlayStation 4 раздают бесплатно прямо перед анонсом PS5

В минуле

Vodafone бесплатно меняет устаревшие смартфоны и гаджеты на новые

В майбутнє

Також буде цікаво