Hardnews

Українців будуть масштабно попереджати про шкоду 5G мереж

Обговорення

Істерія з приводу впливу мереж п’ятого покоління (5G) дуже невдало збіглася в часі з глобальної пандемією коронавіруса COVID-19. Безліч людей були абсолютно впевнені, що захворювання викликається якимось «випромінюванням», яке нібито виходить від даних мереж. При цьому істерія поширилася навіть на ті країни, де 5G поки що немає і в помині, в тому числі на Україну і Російську Федерацію. Тепер НКРЗІ, збираючись розвіяти міфи, буде попереджати українців про всі можливі небезпеки – якщо вони є. Жителі нашої країни повинні побачити, що боятися нема чого.


Чи існує небезпека від 5G-мереж?

У НКРЗІ відзначили, що Нацкомісія серйозно сприймає проблему. Саме тому вона і створила розділ, в якому зібрана вся необхідна інформація про те, як мережі четвертого і п’ятого покоління впливають на людське здоров’я. Розділ буде містити інформацію про різні новини в даній сфері, в тому числі засновану на даних, що виходять від ITU (Міжнародного союзу електрозв’язку), держорганізаций-регуляторів в країнах Європейського Союзу (аналогів нашої НКРЗІ) та інших експертів.

Також НКРЗІ запрошує всіх експертів та зацікавлених громадян приєднатися до обговорення даних питань. Головною метою є інформування людей про те, що насправді мережі п’ятого покоління не несуть ніякої небезпеки.

Істерія через химерної небезпеки 5G поширилася навесні цього року. Так, у Великій Британії було відомо більше ста двадцяти випадків нападів на інженерів та працівників місцевих телеком-операторів. Місцеві жителі вважають, що вони встановлюють 5G-вишки, випромінювання від яких якимось незрозумілим чином викликає COVID-19. При цьому насправді більша частина робітників, які зазнали нападів, взагалі не займається ніяким встановленням вишок – вони підтримують експлуатацію вже існуючих мереж.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

700 минут и 20 Гб интернета: новый тариф Vodafone за 3 гривны в день

В минуле

Украинцев будут масштабно предупреждать о вреде 5G сетей

В майбутнє

Також буде цікаво