Київстар

Київстар поверне гроші за втрачений або вкрадений телефон

Обговорення

З десятого вересня Київстар перегляне пакети страхування для мобільних телефонів. Якщо у вас, не дай бог, вкрадуть телефон або ж ви його загубите, то вам можуть навіть повернути гроші. Давайте ж подивимося, як будуть виглядати страхові пакети і як ви можете ними скористатися.


Нові пакети страховки, їх вартість та виплати

Всього оператор пропонує два пакети страхування – «Захист» та «Захист+». Чим же вони будуть відрізнятися, і наскільки будуть підвищені страхові виплати?

Зі страховим пакетом «Захист» виплату для телефонів без ОС або без встановленої програми буде підвищено втричі – з 600 гривень до 1500. Якщо на смартфоні встановлено ​​операційну систему (Android / WindowsPhone / iOS), є ID абонента за послугою «Мобільна Безпека» або встановлено відповідну програму, то виплата складе 3500 гривень, при тому, що раніше вона становила 1200.

З пакетом «Захист +» для телефонів без ОС або без встановленої програми замість 1000 грн ви будете отримувати виплату в 1500 гривень, а з наклейкою або ID – сім тисяч (було дві з половиною).

Для нових абонентів вартість пакета «Захист» складе 1,5 грн в день або 10,5 грн на тиждень, «Захист+» – 2 гривні в день або 14 грн на тиждень. Для тих же, хто вже користується пакетами послуг, ціна складе відповідно сім або чотирнадцять гривень на тиждень. Підключити послугу можна у відповідному розділі офіційного сайту, відмовитися від неї – відправивши безкоштовне SMS-повідомлення зі словом СТОП на короткий номер 6911 або ж зателефонувавши за цим же номером, повністю безкоштовно для абонентів «Київстар».

Нагадаємо, що Київстар недавно зробив важливу послугу повністю безкоштовною. Йдеться про консультації лікарів в додатку Doctor Online, які доступні по по підписці «Базовий». Протягом усього місяця вони будуть безкоштовними, а в подальшому будуть доступні щомісячні безкоштовні консультації сімейного лікаря, терапевта або ж педіатра. Отримати безкоштовну передплату дуже просто – для цього потрібно просто завантажити відповідну програму і вибрати тип підписки «Базовий». Якщо ж додаток у вас вже є – просто оформіть відповідну підписку.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Vodafone дарує по 1000 гривень деяким своїм абонентам

В минуле

Киевстар вернет деньги за потерянный или украденный телефон

В майбутнє

Також буде цікаво