Vodafone

Vodafone дарує по 1000 гривень деяким своїм абонентам

Обговорення

Закінчилися літні канікули, прийшла осінь, а разом з нею настав новий навчальний рік. Хтось піде в перший раз в перший клас, хтось – уже в випускний, але майже всім в школі необхідні смартфони. Хоча б для того, щоб тримати зв’язок з батьками, та й завдання багато вчителів вважають за краще скидати у конфи в месенджерах. Таким юним абонентам Vodafone даруватиме по тисячі гривень для інтернету.


Акція для школярів та їхніх батьків

Аж до десятого жовтня всі, хто купить акційні смартфони, отримають на рахунок від п’ятисот до тисячі гривень, в залежності від конкретної моделі смартфона. Ці кошти будуть нараховуватися на бонусний рахунок покупця. Як правило, школярам купують смартфони з хорошими камерами, тому що, по-перше, це зручніше для навчання (наприклад, якщо треба перефотографувати завдання), а по-друге, діти і підлітки люблять фотографуватися і знімати відео. Тому саме на такі смартфони зробив ставку мобільний оператор в своїй акції. Ось список телефонів, які під неї підпадають:

  • Samsung S10
  • Samsung Galaxy A51
  • Samsung Galaxy A31
  • Tecno CAMON 15
  • Tecno SPARK 5
  • Tecno SPARK 4.

Акція діє по всій території нашої країни, у всіх магазинах власної роздрібної мережі Vodafone і у ділерських магазинах компанії. Минулий рік показав, що в час, який маркетологи називають періодом back-to-school, найбільшим попитом користувалися дешеві смартфони до трьох тисяч гривень, тому їм також приділено значну увагу.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив безкоштовний обмін телефонів своїх абонентів. Обміняти по трейд-іну можна не тільки смартфони, але також і планшети. Придбати таким чином можна будь-який товар, який доступний у продажу в мережі мобільного оператора.Оценку проводять спеціальні експерти в будь-яких магазинах рітейлінгової мережі оператора. Для обміну вам необхідно взяти з собою ідентифікаційний код і паспорт, обміняти можна одне або кілька пристроїв. Можна вибрати для себе будь-яку форму трейд-іну на ваш розсуд: доплатити різницю відразу, або ж використовувати вартість пристрою як перший внесок для оформлення розстрочки на ваш новий гаджет.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Що буде якщо підключити смартфон до 10 зарядок одночасно?

В минуле

Київстар поверне гроші за втрачений або вкрадений телефон

В майбутнє

Також буде цікаво