Що буде якщо підключити смартфон до 10 зарядок одночасно?

Зараз на головній

Цікаве питання, чи не так? Звичайному українцю б і в голову не прийшло займатися подібними експериментами. Однак один із зарубіжних блогерів під ніком TechRax, вирішив перевірити як поведе себе смартфон і чи буде заряд йти швидше?


Все геніальне просто

TechRax взяв десять зарядних блоків від останніх айфонів, підключив їх до розеток, а кінці з’єднав воєдино, виводячи всю міць на стандартний роз’єм Lightning.

Далі до цієї монструозної конструкції був підключений iPhone XR, батарея якого була попередньо розряджена до 12%.

Результат такий

Відразу після підключення до кабелю, смартфон починає заряджатися з величезною швидкістю, якщо бути точним, то кожні 15-20 секунд заряд акумулятора поповнюється на 1 відсоток.

У підсумку менш ніж за 4 хвилини ємність батареї зросла з 12 до 26 відсотків, при цьому, як запевняють експериментатори, ніякого критичного нагріву корпусу телефону або зарядних блоків помічено не було.

Однак вже після 40 відсотків, швидкість заряду істотно падає, наприклад на зарядку з 40 до 50%, пішло близько 19 хвилин. І в подальшому швидкість зарядки швидше не стала, а скоріше навпаки.

Чому так відбувається ?

Ви коли-небудь помічали, що багато виробників, в рекламі своїх супер швидких зарядок, хитро згадували лише про швидкість заряду до 50-80 відсотків? Відбувається це тому, що після досягнення певного рівня, кількість акумулятор струму, що надходить в акумулятор, обов’язково знижуватися, адже в іншому випадку, наші батареї потрібно було б міняти не раз в 1-2 роки, а мало не щотижня.

Наш закордонний товариш, побудував своїми руками найпростіший аналог швидкої зарядки, мабуть від смутку за те, що власники iPhone досі змушені миритися з досить скромним, за нинішніми мірками, блоком в комплекті, не те що власники Xiaomi.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,968Фанитак
508Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Більше схожих статей