Бізнес та акції

Монобанк вирішив роздати смартфони своїм клієнтам

Обговорення

Поки що монополістом на ринку банківських послуг залишається ПриватБанк, але Monobank успішно набирає клієнтську базу і незабаром, можливо, зможе з ним конкурувати. З такими акціями, як та, що запущена зараз, це станеться найближчим часом. Навряд чи можна назвати ще хоч один банк, який роздає смартфони своїм клієнтам!


Як отримати смартфон від Monobank?

Щоб взяти участь у розіграші смартфонів IPhone 11128 GB або Samsung Galaxy S20 + 128 GB на ваш вибір, необхідно відкрити рахунок в Monobank до тридцятого вересня поточного року. Всього щасливців, які отримають нові мобільні телефони, буде двадцять чоловік. В акції беруть участь вклади, які відповідають наступним вимогам:

  • Новий депозит або депозит, поповнений протягом періоду дії акції на суму від 10 000 грн.
  • Валюта вкладу – гривня.
  • Термін розміщення – від трехх місяців.

Для того, щоб збільшити ваші шанси на виграш смартфона, не обов’язково відкривати десять депозитів по десять тисяч. Просто відкрийте один депозит відразу на сто тисяч – це збільшить ваші шанси в десять разів. Аналогічно з поповненням депозитів, які були відкриті або продовжені в період дії акції – протягом вересня поточного року.

Як ми писали раніше, Monobank знизив ряд тарифних планів для своїх користувачів. Починаючи з 1 вересня плата за залишками на картці знизиться до семи відсотків річних. Також з першого вересня буде знижена плата за використання кредитного ліміту за картками Monobank для тих клієнтів, які не перебувають в грейс-періоді. Нарешті, будуть знижені вимоги до мінімального обов’язкового платежу за кредитними лімітами. Якщо раніше клієнти банку, які вийшли за рамки кредитного ліміту, повинні були внести на карту мінімум 5% від заборгованості на кінець місяця до кінця наступного місяця, то з 1 вересня мінімальний платіж складе всього чотири відсотки.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Приложение “Дія” получило то, о чем просили украинцы

В минуле

Монобанк решил раздать смартфоны своим клиентам

В майбутнє

Також буде цікаво