Київстар

Київстар зробив важливу послугу повністю безкоштовною

Київстар зробив повністю безкоштовною одну з найважливіших послуг. Йдеться про консультації лікарів в додатку Doctor Online, які доступні по по підписці «Базовий». Протягом усього місяця вони будуть безкоштовними, а в подальшому будуть доступні щомісячні безкоштовні консультації сімейного лікаря, терапевта або ж педіатра.


Як отримати можливість безкоштовних консультацій?

Отримати безкоштовну передплату дуже просто – для цього потрібно просто завантажити відповідну програму і вибрати тип підписки «Базовий». Якщо ж додаток у вас вже є – просто оформіть відповідну підписку.

Додаток Doctor Online було запущено одноіменною компанією «Доктор онлайн» за підтримки Київстар. З тих пір він постійно оновлюється. Зараз під час консультації вже можна відправляти лікарю різні файли, в тому числі, наприклад, рентгенівські знімки або результати аналізів для їх подальшої розшифровки. З’явилася і функція, яка дозволяє відразу ж записатися до лабораторії на аналізи і оплатити їх з вашої банківської картки. Нарешті, тепер можна переглянути історію ваших попередніх консультацій, а також залишити відгук про лікаря, з яким ви працювали.

За попередніми даними, тільки в перші три місяці роботи програми її вже скачало більше сорока п’яти тисяч чоловік. Найбільше звертаються, як і слід було очікувати, до педіатрів та сімейних лікарів. В основному українці скаржаться на підвищений тиск, симптоми ГРВІ та ларинготрахеїту (запалення гортані і верхніх дихальних шляхів, характеризується довгим набридливим сухим кашлем і першінням в горлі без будь-яких інших симптомів).

Як ми писали раніше, Київстар подвоїв кількість послуг в своїх тарифах. Наприклад, тарифний план «Спілкування без кордонів» дозволить абонентам отримати шість гігабайтів мобільного інтернету і шістдесят хвилин для дзвінків на інші мережі по Україні, а також за кордон. Раніше в цьому тарифному плані всього було вдвічі менше – три гігабайти мобільного інтернету і тридцять хвилин дзвінків на інші мережі. Дзвінки всередині самої мережі «Київстар» залишаться безлімітними.

🔥 КОМЕНТАРІ

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Монобанк решил раздать смартфоны своим клиентам

В минуле

Киевстар сделал важную услугу полностью бесплатной

В майбутнє

Також буде цікаво


Перш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами користування сайтом. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.


cackle