Статті

Не робіть цього: чому ніколи не варто залишати зарядний пристрій в розетці

Обговорення

Іноді люди роблять серйозні побутові помилки, хоча не розуміють цього. Наприклад, багато хто залишає зарядний пристрій в розетці на постійній основі, чого робити ніколи не варто. Чому? Про це розкажуть експерти в сфері IT та комп’ютерного обладнання.


Чого не можна робити із зарядним пристроєм

В першу чергу – ні в якому разі не можна залишати зарядний пристрій в розетці постійно. Так він, по-перше, швидко приходить в непридатність, по-друге – і це набагато страшніше – може заподіяти загоряння. Під час грози також краще виймати пристрої з мережі, тому що блискавка може, вдаривши, викликати стрибок напруги, який, в свою чергу, призведе до перегорання запобіжників і різних комплектуючих, підключених до мережі.

Більш того, зарядні пристрої необхідно берегти від тварин і дітей. Зжувати кабель – це не так вже нешкідливо, як може здатися. Така «закуска» може стати причиною серйозних порушень здоров’я як у тварин, так і у дітей, не кажучи вже про те, що їх може банально вдарити струмом. Думаємо, ви не хочете, щоб це відбулося.

Є ще кілька речей, про які багато хто забуває. Наприклад, користуватися потрібно тільки оригінальними зарядними пристроями, що придбані в магазинах бренду, до якого належить ваш телефон. Як правило, коли телефон починає погано тримати заряд, користувачі грішать на якість акумулятора, хоча проблема насправді може бути саме у невідповідній «зарядці».

Остання порада експертів стосується зарядки та її рівня. Те, що не можна допускати повної розрядки і вимикання телефона, всі начебто вже знають. Але не всім відомо, що і повна зарядка теж шкідлива для акумулятора. Оптимально – тримати зарядку на рівні приблизно вісімдесяти відсотків, а ставити на підзарядку, коли вона падає до двадцяти.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Украине стартуют продажи электрокара за 130 тысяч гривен

В минуле

Не делайте этого: почему никогда не стоит оставлять зарядное устройство в розетке

В майбутнє

Також буде цікаво