Київстар

Київстар перестане пропонувати популярну в Україні послугу

Обговорення

Вже починаючи з сьогоднішнього дня, першого вересня, Київстар перестане пропонувати послугу, популярну в нашій країні. Це пакет «Kyivstar Go TV», який повністю припиняє свою дію. Чи означає це, що користувачі втратять можливість дивитися телебачення від Київстар?


Як будуть надаватися послуги в подальшому

В першу чергу, поспішаємо заспокоїти читачів – ніхто нікому нічого не відключить. Абоненти, які користувалися даними пакетом послуг телебачення, просто отримають пропозицію скористатись іншим пакетом онлайн-телебачення Київстар ТВ, в рамках якого ви отримаєте набагато більший пакет послуг. Вартість даних пакетів складе від вісімдесяти гривень в залежності від конкретного тарифного плану. Перші три місяці буде надаватися знижка в розмірі п’ятдесяти відсотків.

Послуга «Київстар ТВ» – одна з найпопулярніших у нашій країні. У тому числі і тому, що вона дозволяє провести телебачення у віддалені регіони України, де можуть виникнути проблеми зі звичайними операторами.

Як ми писали раніше, Київстар запустив соціальний тариф з величезним набором послуг. У ньому вии отримаєте:

  • Повністю безлімітні дзвінки в мережі Київстар
  • Триста хвилин для дзвінків на інші напрямки по Україні і для міжнародних дзвінків
  • Тридцять гігабайтів мобільного інтернету
  • Можливість без додаткової плати користуватися сервісами «Київстар ТВ» з пакетом «Легкий», Star Guard Lite і Mobile ID.
  • Якщо ви вичерпаєте тарифний пакет інтернету, то будете отримувати пакети послуг по сто мегабайтів за десять гривень.

Тарифний план називається «Smart Регіон» і представляє з себе оновлену версію старого тарифного плану «Безлім +». Ті абоненти, які підключили «Безлім +» до 7 вересня, також отримають оновлений пакет послуг відповідно до нових умов.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

«Нова Пошта» поставила шах і мат аферистам, ввівши послугу «Сейф-сервіс»

В минуле

Киевстар перестанет предлагать популярную в Украине услугу

В майбутнє

Також буде цікаво