Softnews

Microsoft згортає роботу над Windows 10 і концентрується на новій ОС

Обговорення
Windows 10X

З’явилася офіційна інформація від Microsoft про перенесення випуску весняного оновлення операційної системи Windows 10 на більш пізній час. У відповідь на це в мережі поповзли чутки про те, що компанія почала розробляти нову ОС, тому не хоче витрачати ресурси на застарілу операційку.


Варто зауважити, що традиційне оновлення для Windows 10, яке подарує системі приставку Release To Manufacturers, все так же виходить восени, тут нічого не змінилося. Зміни торкнулися версії 21h1, для якої Release To Manufacturers повинна була з’явитися навесні 2021 року. Однак представники компанії відзначили, що випуск поновлення відкладається на травень. Разом з цим затримається і вихід патча для класичної версії операційної системи, який повинен був відгриміти навесні.

Windows 10

Деякі експерти пліткують, що компанія вже веде розробку нового покоління ОС, в зв’язку з чим скорочує витрати на оновлення поточної версії. На тлі таких чуток з’явилися плітки, що Microsoft більше не стане випускати патчі до десятки два рази в рік, перейшовши на графік створення оновлень один раз на рік.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Вас знайдуть навіть без SIM-карти: чому ніколи не слід піднімати загублені телефони

В минуле

«Нова Пошта» поставила шах і мат аферистам, ввівши послугу «Сейф-сервіс»

В майбутнє

Також буде цікаво