Vodafone

Vodafone запустив безкоштовний обмін телефонів своїх абонентів

Обговорення

Обмін старої техніки на нову – трейд-ін – давно вже став вкрай популярною послугою в цивілізованих країнах. Деякі торгівельні мережі в нашій країні вже теж успішно впровадили цю послугу. Нарешті до них приєдналася і компанія Vodafone – в її рітейлінговій мережі абонентам тепер теж можна обміняти старі телефони на нові. Часом навіть безкоштовно.


Обмін телефонів: як це робиться

Принцип трейд-іну досить простий. В день покупки нового телефону ви здаєте свій старий пристрій. Спеціаліст в магазині його оцінює, на вартість впливає зовнішний і технічний стан, модель вашого пристрою та його характеристики, а також наявність необхідних комплектуючих. Вартість вашого старого пристрою буде вирахувано з ціни нового. Таким чином, ви можете навіть отримати новий телефон безкоштовно, якщо ціни виявляться рівними.

Обміняти по трейд-іну можна не тільки смартфони, але також і планшети. Придбати таким чином можна будь-який товар, який доступний у продажу в мережі мобільного оператора. Для того, щоб пристрій було прийнято на обмін, треба виконати такі, досить очевидним, вимогам:

  • Включатися і вимикатися.
  • Нормальний стан екрану.
  • Не мати наслідків попадання рідини.
  • Не мати прив’язаних паролів та облікових записів.

Оцінку проводять спеціальні експерти в будь-яких магазинах рітейлінгової мережі оператора. Для обміну вам необхідно взяти з собою ідентифікаційний код і паспорт, обміняти можна один або декілька пристроїв. Можна вибрати для себе будь-яку форму трейд-іну на ваш розсуд: доплатити різницю відразу, або ж використовувати вартість пристрою як перший внесок для оформлення розстрочки на ваш новий гаджет.

Як ми писали раніше, Vodafone запустив безлімітний інтернет ціною менше чашки кави. Це Vodafone SuperNet Unlim, в якому ви отримуєте, крім необмеженого інтернет-трафіку, також повністю безлімітні розмови в мережі оператора, двісті хвилин розмов за її межами і тридцять – за кордон. Коштує це двісті тридцять гривень на місяць, або, в перерахунку на дні, менше восьми гривень на добу. Чашка кави в забігайлівці може коштувати 10-15 гривень, так що плата копійчана в порівнянні з тим, що ви будете отримувати. Діє тариф по всій території нашої країни.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

За доходами украинцев следят через приложение Приват24

В минуле

Vodafone запустил бесплатный обмен телефонов своих абонентов

В майбутнє

Також буде цікаво