Київстар

Київстар запустив революційну для України послугу

Обговорення

Нещодавно компанія «Київстар» у співпраці з організацією «УкрФінсервіс» запустила революційну для нашої країни послугу, призначену в першу чергу для абонентів передплаченої форми обслуговування (тобто переважної більшості абонентів в Україні). Тепер вони можуть оплачувати свій страховий поліс з рахунку на мобільному телефоні – все стало ще простіше і комфортніше.


Оплата страховки ніколи ще не була такою простою

У середу, двадцять шостого числа, прес-служба найбільшого в нашій країні мобільного оператора «Київстар» опублікувала заяву про те, що тепер страхові поліси можна оплачувати з рахунку свого мобільного телефону. Щоб скористатися даною новою послугою, вам необхідно перейти на сайт офіційного маркетплейса страхової компанії «УкрФінСервіс», після чого ввести там свій номер поліса і вказати в якості способу оплати «Смарт-Гроші» від «Київстар». Зрозуміло, сума на вашому рахунку повинна бути не меншою, ніж оплата за вашим полісом.

Всі договори, за винятком «Зеленої карти», оформляються відразу в електронному вигляді, вони приходять покупцям відразу за адресою електронної пошти протягом короткого часу після оплати. Дана послуга доступна всім абонентам «Київстар», які користуються передплаченими тарифними планами, незалежно від будь-яких інших чинників.

Як ми писали раніше, Київстар запустив соціальний тариф з 30 Гб інтернету. В його рамках ви отримуєте повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар, 300 хвилин дзвінків на інші напрямки по Україні, а також для дзвінків за кордон, в інші країни, на будь-які номери, тридцять гігабайтів мобільного інтернету, а також доступ до ряду сервісів від оператора. Наприклад, це «Київстар ТВ» з пакетом «Легкий», а також Star Guard Lite і Mobile ID. Тарифний план, про який йде мова, називається «Smart Регіон». Це своєрідна, оновлена ​​і переглянута, версія тарифного плану «Безлім +». Ті, хто підключив тарифний план «Безлім +», або підключить його до сьомого вересня, отримають даний пакет послуг після цієї дати. Зауважимо, що, як видно вже з назви, тарифний план є регіональним і доступний лише для деяких областях нашої країни. Їх список можна подивитися на офіційному сайті.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Windows 10 почала міняти свій зовнішній вигляд

В минуле

Киевстар запустил революционную для Украины услугу

В майбутнє

Також буде цікаво