Hardnews

Sony PlayStation 5 завантажує ігри в 32 рази швидше попередниці

До кінця 2020 року що Microsoft, що Sony повинні випустити нове покоління консолей – Xbox Series X і PlayStation 5 відповідно. І якщо про пристрій від перших відомо дуже і дуже багато, то японська компанія продовжує зберігати мовчання в більшості питань, що стосуються їх девайса. На щастя, в мережі є чимало авторитетних інформаторів, які і в цей раз назвали новітні технології, які впровадять в PlayStation 5.


Судячи з даних, опублікованих бразильським виданням Tecnoblog, новинка від Sony отримає підтримку таких технологій передачі даних, як Wi-Fi 6 і Bluetooth 5.1. З огляду на те, що оригінальна PlayStation 4 (НЕ Pro-версія) оснащена лише підтримкою Wi-Fi 4, такий помітний стрибок повинен вкрай позитивно позначитися на швидкості завантаження ігор та інших матеріалів з PlayStation Network. Нагадаємо, що Wi-Fi 6 допускає можливість скачування даних з мережі на швидкостях до 9,6 Гбіт / сек, що приблизно в 32 рази швидше, ніж було на PlayStation 4.

Реліз нової консолі Sony очікується в період різдвяних свят 2020 року. Якщо вірити більш ранніми даними інсайдерів, ціна PlayStation 5 у версії без оптичного приводу складе 400 доларів, а у версії з приводом – 500 доларів.

Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та TwitterНовини по темі

Back to top button