Lifecell запустив безлімітний інтернет менш ніж за 2 гривні в день

Зараз на головній

Серед всіх тарифних планів, що пропонують безлімітний інтернет, яскраво виділяється один з нових тарифів від Lifecell. Вся справа в неймовірній дешевізні – абонентська плата в ньому становить всього лише дві гривні в день. Зазвичай за такі гроші пропонують винятковий мінімум послуг, а тут – майже «олл-інклюзів» за ціною соціального тарифу!


Найдешевший безлімітний інтернет

Новий тарифний план відноситься до дешевих безлімітів. Як правило, в аналогічних тарифах від інших операторів є обмеження, наприклад, ви можете сидіти в інтернеті з телефону, але не можна роздавати wi-fi. Тут же такого немає. Зате є наступний пакет послуг:

  • Повністю безлімітний 3G \ 4G інтернет.
  • Безкоштовнуа роздача інтернету через пристрої.
  • Безлімітні розмови всередині мережі lifecell.
  • 250 хвилин дзвінків на номери інших мобільних операторів по Україні, а також номерів стаціонарного зв’язку (наприклад, державних установ).
  • Для зареєстрованих або персоніфікованих абонентів, а також абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, пропонується спеціальна ціна.
  • Ціна гарантовано не буде змінюватися аж до наступного року, а точніше, аж до 31.08.2021.

Називається цей тарифний план «Інтернет без меж». Абонентська плата становить всього п’ятдесят гривень за 28 днів. Правда, є один мінус – він регіональний, тобто підключити його можливо не у всіх областях нашої країни. Зона дії включає Чернівецьку область, Закарпатську, окремі області Волині, Донбасу, Дніпропетровської області тощо, повний список ви можете подивитися на офіційному сайті оператора.

Як ми вже писали раніше, Lifecell запустив вкрай потрібну послугу для всіх українців, а саме – запропонував ексклюзивне співробітництво з платформою Busuu. Що ж це за платформа? Це сервіс, що дозволяє дистанційно вивчити будь-яку з дванадцяти іноземних мов. У списку – англійська, французька, іспанська, італійська, німецька, китайська, японська, португальська (бразильський), польська, російська, арабська або турецька. На відміну від більшості інших сервісів, Busuu в рівній мірі приділяє увагу всім основним чотирьом мовним навичкам, тобто письму, читанню, усному мовленню та її сприйняттю. Доступна програма на офіційному сайті і у вигляді додатку для смартфонів на Android або iOS.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор Vodafone запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы

Оператор мобильной связи компания "Vodafone Украина" запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы — по крайней мере тем,...

Більше схожих статей