Vodafone

Не задоволені Vodafone? Тепер можна поскаржитися

Обговорення
vodafone

Якщо ви раптом будете незадоволені якістю обслуговування в компанії Vodafone, тепер можна поскаржитися не куди-небудь, а безпосередньо керівникам торговельних точок і груп підтримки клієнтів. З цією метою всі магазини власної рітейлінгової мережі оператора ввели спеціальний сервіс для збору фідбека від клієнтів.


Як поскаржитися на погану якість обслуговування?

Для того, щоб оцінити якість обслуговування в магазині, вам потрібно відсканувати QR-код, який тепер буде висіти на видному місці. Будь-який відвідувач магазину може потім вибрати формат, який йому найбільше підходить, щоб поділитися враженнями від роботи точки, подякувати продавцю-консультанту або ж навпаки, поскаржитися на нього. Формат може бути будь-яким – відео, фото або ж текстовий коментар. Відгуки, зібрані таким чином, будуть доставлені безпосередньо керівникам торгової точки, а також в групи підтримки клієнтів оператора. За підсумками відгуків вони будуть проводити наради зі співробітниками, заохочувати хороших працівників і карати поганих.

Цифрові книги відгуків зручні для всіх. Клієнтам буде простіше забезпечити якісне обслуговування, а компанії – мотивувати співробітників поводитися належним чином. Повідомлення будуть приходити відповідним особам через месенджери, в тому числі і на смартфонах, а відповіді будуть отримувати за допомогою SMS.

Як ми писали раніше, у Vodafone є послуга Video Pass, яка дозволяє отримати безлімітний трафік на всі основні відеосервіси. Ціна становить п’ятдесят гривень на місяць. Для того, щоб підключити дану послугу, поповніть рахунок на п’ятдесят гривень, після чого, введіть * 313 * 1 #. Зверніть увагу, що в деякі тарифні плани, такі, як Joice, послуга включена за замовчуванням і підключати її не потрібно. Також вона не має сенсу, якщо у вас вже є безлімітний інтернет.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Lifecell запустил безлимитный интернет менее чем за 2 гривны в день

В минуле

Не довольны Vodafone? Теперь можно пожаловатся

В майбутнє

Також буде цікаво