Київстар

Київстар запустив соціальний тариф з 30 Гб інтернету

Як правило, кажучи про соціальні тарифи, мають на увазі такі пакети послуг, в яких ви отримуєте повний мінімум дзвінків і зовсім невелику кількість інтернету. Однак недавно Київстар запустив дуже цікавий соціальний тарифний план, в якому ви можете отримати аж тридцять гігабайтів вже з сьомого вересня! Цікаво? Тоді читайте далі!


Що можна отримати за сто гривень?

Як правило, в більшості випадків «соціальні» тарифні плани мають на увазі плату в розмірі до ста гривень, і навіть за сто гривень на місяць ви отримуєте лише трохи більше необхідного мінімуму. Давайте ж подивимося, що ви отримуєте за сто гривень в даному випадку:

  • Повністю безлімітні дзвінки всередині мережі Київстар.
  • 300 хвилин дзвінків на інші напрямки по Україні, а також для дзвінків за кордон, в інші країни, на будь-які номери.
  • Тридцять гігабайтів мобільного інтернету.
  • Доступ до ряду сервісів від оператора. Наприклад, це «Київстар ТВ» з пакетом «Легкий», а також Star Guard Lite і Mobile ID.

Після того, як ви вичерпаєте пакет в тридцять гігабайтів, але продовжите користуватися мобільним інтернетом, то за кожні сто мегабайтів будете платити по десять гривень. Але, як нам здається, вичерпати тридцять гігабайт досить складно.

Тарифний план, про який йде мова, називається «Smart Регіон». Це своєрідна, оновлена ​​і переглянута, версія тарифного плану «Безлім +». Ті, хто підключив тарифний план «Безлім +», або підключить його до сьомого вересня, отримають даний пакет послуг після цієї дати. Зауважимо, що, як видно вже з назви, тарифний план є регіональним і доступний лише для деяких областях нашої країни. Їх список можна подивитися на офіційному сайті.

Як ми писали раніше, Київстар змінив тарифікацію в своїх тарифних планах. Якщо раніше тарифікація додаткових пакетів SMS-повідомлень і дзвінків за кордон у абонентів різних тарифних планів Київстар розрізнялася, то зараз оператор прийняв рішення її змінити. З першого вересня поточного року принцип тарифікації даних послуг для всіх буде однаковим – як у абонентів актуальних, так і архівних тарифних планів. Також зміниться ряд розцінок для бізнес-абонентів.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Не довольны Vodafone? Теперь можно пожаловатся

В минуле

Киевстар запустил социальный тариф с 30 Гб интернета

В майбутнє

Також буде цікаво