Vodafone

Vodafone запустив безліміт за 50 гривень на місяць

Обговорення
Vodafone

Багато українців витрачають левову частку трафіку на перегляд різних відео. Тому завжди корисні безлімітні послуги, такі, як Vodafone Video Pass, які дозволяють всього за п’ятдесят гривень на місяць переглядати відео без обмежень, не побоюючись втрати дорогоцінних гігабайтів.


Як підключити послугу безімітного відеоконтенту і користуватися нею?

Для того, щоб підключити дану послугу, поповніть рахунок на п’ятдесят гривень, після чого, введіть * 313 * 1 #. Зверніть увагу, що в деякі тарифні плани, такі, як Joice, послуга включена за замовчуванням і підключати її не потрібно. Також вона не має сенсу, якщо у вас вже є безлімітний інтернет.

Vodafone Video Pass працює тільки в тих випадках, якщо трафік йде безпосередньо через відеосервіси, тому бажано користуватися тільки офіційними додатками або ж прямим посиланням. Під час перегляду також краще відключати VPN і інші методи шифрування трафіку, тому що в протилежному випадку система може неправильно ідентифікувати трафік і розрахувати його за стандартними тарифами. У послугу не входять супутні RSS-розсилки, подкасти, стрім, а також реклама, так що краще всього включайте блокувальник.

Як ми писали раніше, Vodafone привернув топових зірок шоу-бізнесу до реклами своєї новітньої послуги. Йдеться про акцію «YouTube без перерви», рекламує її група «Время и Стекло». Акція дозволяє користуватися протягом чотирьох місяців усіма перевагами YouTube Premium, якщо у вас є послуга Vodafone Video Pass або безлімітний інтернет. Десятки тисяч людей вже скористалися цією пропозицією. «Преміум» дозволяє не тільки дивитися відео без нав’язливої ​​реклами – в кінці кінців, з цим справляється будь-який блокувальник. Ви також можете завантажувати відео для перегляду офлайн, слухати відео у фоновому режимі під час використання інших програм або при заблокованому екрані.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Украину пришла новая платежная система от Facebook

В минуле

Vodafone запустил безлимит за 50 гривен в месяц

В майбутнє

Також буде цікаво