lifecell запустив самий бюджетний безліміт

Зараз на головній

Тарифні плани з безлімітним інтернетом завжди користувалися величезною популярністю, починаючи з того моменту, як з’явилися на ринку. Зазвичай вони досить дорогі, але люди все одно ними користуються. У деяких випадках це унікальна можливість відразу заплатити і за зв’язок, і за інтернет. Не у всіх є комп’ютери, а серед тих, у кого вони є, не всі можуть провести кабельний інтернет. Що робити, наприклад, людині, яка багато подорожує, як не роздавати собі wi-fi з телефону на ноутбук? Це відмінний спосіб завжди залишатися на зв’язку. Зрозуміло, люди хочуть отримати безліміт якомога дешевше, і в цьому їм допомагає lifecell, який як раз запустив, мабуть, самий бюджетний безліміт на ринку.


Бюджетний безліміт: перший погляд

Зазвичай тарифні плани з безлімітним інтернетом – це вже в деякій мірі «олл-інклюзів», досить дорогий. Є ті, що подешевше, але з обмеженнями, наприклад, в них не можна роздавати wi-fi. На щастя, новий тариф від Lifecell до таких не належить. Він включає:

  • Безлімітний інтернет.
  • Безкоштовну роздачу інтернету через пристрої.
  • Безліміт усередині мережі lifecell.
  • 250 хвилин на номери інших мобільних операторів по Україні.
  • Спеціальну ціну для зареєстрованих / персоніфікованих абонентів та абонентів, які скористалися послугою перенесення номера.
  • Гарантію ціни до 31.08.2021 – це не тарифна «приманка».

Тарифний план, про який йдеться мова, називається «Інтернет без меж». Щоб підключитися до нього, придбайте відповідну сім-карту в сертифікованому магазині оператора lifecell. Абонентська плата становить всього п’ятдесят гривень за чотири тижні – це ціна, за яку інші оператори пропонують хіба що повний мінімум послуг в так званих «соціальних» тарифних планах.

Єдиний мінус тарифного плану – він є регіональним, тобто не у всіх регіонах нашої країни його можна підключити. Він розрахований в першу чергу на ті регіони, в яких Lifecell традиційно користуються менше, наприклад, Чернівецьку, Закарпатську, окремі області Волині, Донбасу, Дніпропетровської області. Повний список областей ви можете подивитися на офіційному сайті мобільного оператора або ж дізнатися у фахівців по роботі з клієнтами в ліцензованих магазинах lifecell.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Сотовый оператор Vodafone запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы

Оператор мобильной связи компания "Vodafone Украина" запустил новую услугу, о которой мечтали многие украинцы — по крайней мере тем,...

Більше схожих статей