Vodafone

700 хвилин і 20 Гб інтернету за 100 гривень: новий тариф Vodafone

Обговорення
Vodafone

У кожного мобільного оператора «великої трійки» в нашій країні є своя «фішка», завдяки якій він і став популярним. Що стосується Vodafone, то для нього такий фішкою стали досить дешеві тарифні плани при збереженні високої якості і обсягів послуг. При більш низькій ціні в порівнянні з іншими операторами Vodafone зберігає все, що потрібно практично будь-якому абонентові. Прикладом такого універсального і при цьому дешевого тарифу від Vodafone став новй тарифний план, в рамках якого ви можете отримати величезний пакет інтернету і дзвінків – двадцять гігабайтів і сімсот хвилин відповідно – за сто гривень.


Що пропонує даний тарифний план?

Коли оцінюєте тарифний план, в першу чергу потрібно дивитися на співвідношення ціни і якості, тобто на те, скільки і яких послуг ви отримуєте в обмін на абонентську плату за місяць. Що ж, давайте оцінимо оновлений тариф від Vodafone за цим критерієм. У ньому ви будете отримувати двадцять гігабайтів високошвидкісного інтернету 4G або 3G в місяць.

Що ж стосується голосового зв’язку, то на нього ви будете отримувати цілих сімсот хвилин для дзвінків на будь-які номери, включаючи стаціонарні, тобто можна спокійно дзвонити в різні держустанови або старим родичам, які не користуються мобільним телефоном. Якщо ви захочете, то можна змінити даний пакет хвилин, обмінявши його на повний безліміт дзвінків в межах мережі Vodafone і додатковий пакет в триста хвилин дзвінків на номери інших операторів, включаючи, знову ж таки, міські.

Зрозуміло, ми говоримо про тарифний план «Vodafone SuperNet Turbo» і його оновлені недавно умови. Абонентська плата в тарифі становить всього сто гривень на місяць. Підключитися до нього можна всюди в нашій країні, він діє на всій її території.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

lifecell запустил самый бюджетный безлимит

В минуле

700 минут и 20 Гб интернета за 100 гривен: новый тариф Vodafone

В майбутнє

Також буде цікаво