lifecell

Lifecell запустив новий тариф за 1 гривню в день

Обговорення

Оператор Lifecell запустив декілька тарифних планів, серед яких є як ті, що діють на всій території нашої країни, так і регіональні. Регіональні тарифи призначені в першу чергу для тих областей, де послугами мобільного оператора користуються найменше. Це маркетинговий хід: за допомогою дуже дешевих тарифних планів оператор намагатиметься підвищити кількість абонентів, щоб, можливо, нарешті наздогнати Vodafone та Київстар, головних конкурентів по “великій трійці” українських мобільних операторів. Серед цих регіональних тарифних планів найбільш цікавий один, в якому ви будете платити всього лиш одну гривню на день. Що ж це за тарифний план і де саме він діє? Читайте далі у нашій сьогоднішній статті.


Найдешевший тарифний план від оператора?

Зазвичай, коли говорять про найвигідніші тарифні плани від Lifecell, згадують “Чотири безліміти” або регіональну “Залізну двадцятку”. Що ж, тепер можна додати до цього списку новий соціальний тариф, призначений для тих, кому потрібно в першу чергу дзвонити, а не користуватись інтернетом. Він включає в себе один гігабайт мобільного інтернету, а також двісті п’ятдесят хвилин на всі мобільні номери по Україні, включаючи як номери lifecell, так і телефони інших мобільних операторів і навіть домашні. Після використання цих хвилин надається безліміт на lifecell. Для зареєстрованих або персоніфікованих абонентів та абонентів, які скористалися послугою перенесення номера, передбачено знижку, так саме, як і для студентів lifecell Campus.

Тарифний план, про який йдеться мова у даній статті, називається “Просто Лайф. Регіон”. Він діє в деяких регіонах нашої країни, таких, як Чернівецька область і ряд інших, повний список ви можете дізнатись на офіційному сайті мобільного оператора. Підключитися до цього тарифного плану дуже просто, достатньо скористатися персональним кабінетом на my.lifecell.ua, простим кодом *141#, сторінкою s.lifecell.ua/sp або подзвонити на номер 5433 (безкоштовно по Україні).

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Названо смартфони, які соромно купляти в 2020 році

В минуле

20 Гб интернета и 700 минут звонков за 3 гривны в день: новый тариф Vodafone

В майбутнє

Також буде цікаво