Київстар

Київстар поміняв умови свого популярного тарифного плану

Обговорення

Київстар поміняв умови одного із своїх найпопулярніших тарифних планів. Іноді операторам доводиться йти на подібні міри, щоб зберегти можливість і надалі надавати послуги всім абонентам без вийнятку. Який же це тарифний план і якими будуть нові умови?


Інші умови: все буде по-новому

Починаючи з вісімнадцятого серпня, абоненти, які користуються пакетом телебачення Київстар ТБ в рамках відповідної послуги “Київстар ТБ — Легкий старт”, почнуть отримувати послуги в рамках пакета програм тарифного плана “Сімейний”. Протягом перших трьох місяців послуга надаватиметься зі знижкою у п’ятдесят відсотків. Переглянути деталі тарифного плана ви можете на офіційній його сторінці на сайти оператора. Якщо даний пакет послуг вас не влаштовує, ви можете обрати будь-який інший тарифний план за допомогою спеціалістів контакт-центру або самостійно, скориставшись мобільним додатком «Мій Київстар». Чекати часу закінчення дії послуги «Легкий старт» для цього необов’язково. Ви також можете просто відключити пакет Київстар ТБ «Легкий старт», скориставшись спеціальним безкоштовним номером 477*760.

Для тих, хто не в курсі, нагадаємо: пакет послуг «Легкий старт» можуть підключити ті абоненти оператора Київстар, які вирішили спробувати послугу «Київстар ТБ», і раніше нею не користалися. В рамках цього пакету послуг ви можете переглядати дві сотні телеканалів, а також понад дві тисячі фільмів та серіалів на данній платформі — як класику, так і нові твори. Дія пакету послуг — один місяць, надаватиметься він без будь-якої додаткової плати.


Для тих абонентів, які встигнуть активувати пакет «Легкий старт» термінов по 17 серпня включно, умови надання послуг змінюватись не будуть, також вони лишаться без змін для бізнес-абонентів. Всі інші умови також залишаться незмінними.

Як ми вже писали раніше, “Київстар” підбив підсумки акції “Вдвічі більше”. Цією акцією, яка дозволяє абонентам «Київстар» подвоїти кількість гігабайтів інтернету, хвилин всередині мережі і за її межі, а також інші послуги, скористалося вже понад один мільйон абонентів. За загальними підрахунками, подаровано вже понад три мільйони одних тільки гігабайтів інтернету, не рахуючи хвилин і пакетів СМС-повідомлень – ось вже що воістину називається «акцією небаченої щедрості»!

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

20 Гб интернета и 700 минут звонков за 3 гривны в день: новый тариф Vodafone

В минуле

Xiaomi зробила прорив, випустивши перший в світі прозорий телевізор

В майбутнє

Також буде цікаво