Бізнес та акції

ПриватБанк звернувся до своїх клієнтів з важливою заявою

Обговорення

ПриватБанк вирішив обновити свою рекламну стратегію. Вікторія Губіна, маркетинг-директор банку, говорить: банк існує вже настільки давно, що в нашій країні вже встигло вирости ціле покоління людей, які прожили з ним все життя. Саме на картки Привату їм приходили перші стипендії та перші зарплати. Молодь реагує на інші слова та інші посили, тому саме до неї ПриватБанк звернувся зі своєю заявою.


Нова рекламна компанія банка

За роки свого існування банк запустив дуже багато нових проектів, проте їхній запуск рідко супроводжувався масштабними рекламними кампаніями. Але зараз прийшла інша епоха, і ПриватБанк хоче змінити свій стиль спілкування з клієнтами. На першому плані стоятиме те, що ПриватБанк — завжди в усьому перший. Наприклад, він був першим, хто впровадив в нашій країні системи FacePay та ApplePay. Також він взагалі першим серед усіх розробив таке ноу-хау, як цифрові обкладинки для карт. Вже двадцять вісім років, як ПриватБанк просто “бере і робить” – впроваджує інновації, і саме ця фраза стала головною в його рекламі.

Як продовжує Вікторія Губіна, тепер реклама розповідатиме, що саме буде брати і робити ПриватБанк. Вже запущена перша рекламна кампанія із самоіронічним роликом, в якому банк дякує тим, хто його критикує. Ці люди дозволяють йому ставати краще. Окрім відеороликів, з’явилася також і зовнішня реклама, яку виконали в мінімалістичному дизайні та неофіційних кольорах. Така трансформація не обмежується рекламою. ПриватБанк співпрацює з креативним агентством banda, і разом з ним створюється те, що називається tone of voice — лінія реклами і поведінки банка.

Як ми писали раніше, зараз створюються умови для того, щоб банки могли перейти на повноцінне дистанційне обслуговування. Серед засобів зробити це, наприклад, будуть інструменти, що дозволяють укладати весь спектр договорів із фізичними особами, які майже ніколи не мають електрогного підпису (на відміну від підприємців та інших бізнес-клієнтів, про які мова окремо). Зараз ситуація із цим “двояка”. З одного боку, право вести дистанційну роботу з українцями банки отримали. З іншого — все ще існує цілий ряд документів, які неможливо заповнити на відстані з дотриманням вимог чинного законодавства. Клієнти все ще мають особисто відвідувати відділення та надавати копії особистих документів. Мінцифри збирається надати банківським установам доступ до держреєстру, що зніме таку необхідність.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Київстар, Vodafone і Lifecell: з ким безпечніше

В минуле

В популярний месенджер виклали дані тисяч українців

В майбутнє

Також буде цікаво