lifecellVodafoneКиївстар

Київстар, Vodafone і Lifecell: з ким безпечніше

Обговорення

У цьому році туристична галузь отримала дуже сильний удар через пандемію коронавіруса. Проте ринок вже потрохи відновлюється. Більшість країн, які вже пускають туристів, вимагають довідку про відсутність у вас коронавіруса, а також спеціальне медичне страхування, так само як і звичайне страхування. У цій статті ми порівняємо страхування від різних операторів, і з’ясуємо, з ким безпечніше.


Чиї послуги кращі?

Що стосується Київстару, то його страхові послуги оплачуються через сервіс “Смарт-Гроші” разом з цілим пакетом послуг — більше трьох тисяч. На даний момент оператор працює з сімома страховими компаніями. У них різні умови. Наприклад, “Альфа Страхування” в першу чергу страхує ваш телефон від можливих проблем, наприклад, потоплення або крадіжки. Якщо медичне страхування вам не потрібне, зверніть увагу на нового сервісного партнера, компанію “Укрфінсервіс”. Оператор домовився з нею про кешбек до п’ятнадцяти відсотків від суми на мобільний рахунок в разі використання оплати через “Смарт-Гроші”.

Vodafone працює зі страхуваннями менше, ніж Київстар — усього лише два роки. Послуга SmartTravel у партнерстві зі страховою компанією ARX була запущена у 2018 році. До карантину вона працювала досить стабільно і користувалася популярністю. Пандемія і закриття кордонів внесли в роботу свої корективи. У квітні її дію було тимчасово припинено.

Щодо Lifecell, то третій великий оператор в нашій країні запустив послугу страхування разом із компанією Universalna зовсім недавно — шостого серпня. Замовити поліс ви можете одразу прямо з вашого мобільного телефону, навіть якщо ви вже перебуваєте за кордоном, правда, терміном не більше одного дня. У нових реаліях на першому місці серед страхових випадків – страхування на випадок зараження коронавірусом (COVID-19), якого вимагає багато країн. Поліс покриє витрати на діагностику, лікування, репатріацію, медичну евакуацію – всього на суму 5 тис. євро. Загальна страхова сума встановлена ​​в розмірі 30 тис. Євро. Про детальні умови полісу ми розповіли у попередній статті.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Xiaomi Mi Band 5 дуже сильно розчарував українських покупців

В минуле

ПриватБанк звернувся до своїх клієнтів з важливою заявою

В майбутнє

Також буде цікаво