lifecell

Lifecell запустив вкрай потрібну послугу для українців в даний час

Lifecell

Незважаючи на те, що епідемія китайського коронавіруса COVID-19 ще триває, багато країн вже відкрило свої туристичні місця, хоч і з деякими обмеженнями. Проте, вони часто вимагають від туристів, у тому числі і з України, медичного страхування на випадок захворювання коронавірусною хворобою. Тому послуга, яку нещодавно запустив Lifecell спільно з компанією Universalna, вкрай потрібна для українців в даний час. Як ви вже могли б здогадатись, це медичне страхування для туристів. Які ж у нього умови?


Туристичне страхування: послуга, без якої не обійтися в сучасних умовах

Сім з половиною мільйонів користувачів послуг Lifecell можуть скористатися послугою туристичного страхування вже зараз. Страховий поліс можна замовляти і оплачувати безпосередньо з мобільного рахунку вашого смартфона — в цьому і полягає найбільша зручність даної послуги.

До інших особливостей даної послуги можна віднести:

  • Страхування на випадок захворювання COVID-19 для країн, які його вимагають як обов’язкову умову для того, щоб можна було потрапити на їхню територію. Під час перебування застрахованої особи за кордоном страховий поліс покриє всі можливі розходи на діагностику, лікування, повернення додому або навіть термінову евакуацію. Сума складе п’ять тисяч євро, а загальна сума страхування — тридцять тисяч євро.
  • Щоденне зняття грошей за забезпечення страхування, яке складе, в залежності від типу страхування, від тридцяти одної гривні до п’ятидесяти.
  • Можливість страхування навіть на короткі терміни, в тому числі на один день.
  • Можливість оформлення полісу одразу в найперший день перебування в іноземній країні.

Послуга доступна для всіх абонентів Lifecell, які обслуговуються на підставі передоплати, мають вік від вісімнадцяти до семидесяти років і користуються номером більш ніж вісім діб. Також користувач може застрахувати інших осіб — до чотирьох, у віці від одного року до семидесяти.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

На Новій Пошті тепер можна погасити кредити

В минуле

Lifecell вирішив об’єднатися з Київстар та Vodafone

В майбутнє

Також буде цікаво