lifecellНовини

Lifecell вирішив об’єднатися з Київстар та Vodafone

Обговорення
Vodafone, Київстар, Lifecell

Lifecell приєднався до меморандума щодо спільного використання телекомунікаційної інфраструктури, який раніше, ще на початку липня, підписали між собою інші двоє операторів “великої трійки” – Київстар та Vodafone Україна. Мета даного меморандума — це прискорити розгортання мереж інтернету четвертого покоління (4G) скрізь по всій території нашої країни, особливо в таких традиційно проблемних регіонах, як сільська місцевість и дороги. Більше того — оператор запропонував спільне використання мережі на території всіх населених пунктів, де це необхідно задля досягнення загальної мети. Про це повідомила прес-служба оператора в четвер, шостого серпня.


Які умови для співпраці трьох найбільших операторів?

Як повідомив Ісмет Язіджі, СЕО оператора, в передачі зі слів прес-служби, він розраховує, що мобільні оператори зможуть, розширивши дію того меморандума, що вже було підписано, виконати успішне розгортання мереж в усіх проблемних регіонах та населених пунктах. При цьому на даний момент у меморандумі йдеться про пріорітет маленьких містечок та селищ, населення яких складає менше двох тисяч людей.

Згідно слів Язіджі, поліпшення зв’язку — це проблема багатьох населених пунктів. У великій кількості містечок зараз погано працює інтернет, і це не залежить від чисельності населення. 4G має бути розгорнуто на всій території нашої країни. Окремою проблемою також залишаються дороги — наразі можна під час подорожі залишитись без нормального зв’язку та інтернета на годину, а то й більше.

5G

Як відзначає оператор, співпраця операторів дозволить виконати наказ Президента України Володимира Зеленського щодо термінового повсюдного розгортання мереж четвертого покоління по всій території нашої країни. Інші оператори радо вітають данну ініціативу Lifecell. Раніше, нагадаємо, у них виникали проблеми щодо співпраці саме з “Лайфом” – у липні за підсумком трьох раундів переговорів змогли домовитися між собою тільки Київстар із Водафоном. Що ж, ми раді відмитити, що зараз ці проблеми вже позаду.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lifecell запустив вкрай потрібну послугу для українців в даний час

В минуле

Завдяки Microsoft, стало можливим запускати додатки для Android на Windows 10

В майбутнє

Також буде цікаво