Softnews

Завдяки Microsoft, стало можливим запускати додатки для Android на Windows 10

Обговорення

Microsoft всяким чином «піклується» про своїх користувачів, щоб з упевненістю стояти на високому щаблі економічного ринку. Наразі стало відомо, що починаючи з 6 серпня 2020 року, користувачі Windows 10 матимуть змогу запускати програми Android поруч із додатками Windows. Це є частиною нової функціональності у програмі Your Phone «Ваш телефон».


Доступ до такої версії мають поки що лише тестувальники Windows 10 і користувачі Samsung (йдуть перемовини про те, аби додаток можливо було переносити на інші пристрої). Тестовий режим планують завершити наприкінці 2020 року. Підґрунтям версії є дзеркальне відбиття вмісту гаджета, який надає додаток Microsoft Your Phone. Це можливість отримання доступу до списку програм для Android у додатку Microsoft Your Phone та їх запуску. Вони відкриватимуться в окремому вікні поза додатком «Ваш телефон».

Your Phone
Завдяки цій новій підтримці додатків для Android, користувачі Windows 10 зможуть виконувати ряд багатопланових завдань разом з іншими програмами Windows. Буде навіть можливість фіксування цих програм на панелі завдань Windows або в меню “Пуск”.

Простіше кажучи, тепер улюблені програми Android можна буде просто вивести на панель із завданнями та запускати їх, таким чином, ніби вони є «рідними» програмами Windows.

Your Phone

Найважливішим у нововведенні є те, що запускати буде можливо кілька додатків Android одночасно. Проте, Microsoft попереджає, що нова функція «Ваш телефон» може спричиняти збій певних програм.

Власники Samsung з легкістю можуть випробувати нову версію для свого смартфону. Це зовсім не важко, потрібно тільки:

  • стати участником Windows Insider;
  • запустити додаток «Ваш телефон» та обновити його до останньої версії;
  • з’єднати електронні пристрої, після чого, на екрані комп’ютера з’явиться список додатків для запуску (їх можна навіть масштабувати).

Зі списком усіх підтримуваних пристроїв Android можна ознайомитися на сайті компанії Microsoft.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Lifecell вирішив об’єднатися з Київстар та Vodafone

В минуле

Xiaomi почав випускати Mi Band 5 з підтримкою NFC не тільки в Китаї

В майбутнє

Також буде цікаво