Київстар

Київстар подарував три мільйони гігабайт інтернету своїм абонентам

Обговорення

Акцією «Вдвічі більше», яка дозволяє абонентам «Київстар» подвоїти кількість гігабайтів інтернету, хвилин всередині мережі і за її межі, а також інші послуги, скористалося вже понад один мільйон абонентів. За загальними підрахунками, подаровано вже понад три мільйони одних тільки гігабайтів інтернету, не рахуючи хвилин і пакетів СМС-повідомлень – ось вже що воістину називається «акцією небаченої щедрості»!


Місяць дії акції: небачено щедра статистика

Всі ці цифри можуть здатися фантастичними, але це навіть не реклама – це просто голі цифри. Статистика використаних і одержаних пакетів послуг не підкоряється вимогам рекламодавців, вона об’єктивна. Відповідно до неї, тільки за перший місяць, як була запущена акція, абоненти Київстар отримали:

  • Три з половиною мільйони гігабайтів мобільного інтернету.
  • Дев’яносто мільйонів хвилин для дзвінків на інші мережі та за кордон.
  • Двадцять дев’ять мільйонів SMS-повідомлень.

Щоб ви розуміли, що означають такі цифри: трьох з половиною мільйонів гігабайтів високошвидкісного мобільного інтернету досить, щоб безперервно переглядати відео в Full-HD протягом двохсот семидесяти років.

Пропозиція дійсна аж до кінця серпня. Скористатися нею можуть всі абоненти «Київстар» передплатної форми обслуговування, які сидять на тарифних планах лінійки «Все разом», або ж на контрактних тарифних планах для фізичних осіб, за винятком тарифів Київстар Комфорт 2018, Професіонал, Дзвінки для батьків, Інтернет для батьків, SIM для пристроїв, Smart SIM. Щоб підключити акцію, потрібно оплатити пакет послуг на місяць, після чого скористатися простою комбінацією * 222 # і клавіша виклику, або ж зателефонувати за коротким безкоштовним номером 222.

Додатковий пакет послуг буде нараховано протягом дня. Наприклад, абоненти з тарифом «Розваги без кордонів» отримають додатково 6000 МБ і 60 хвилин для дзвінків на інші мобільні і за кордон.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил лучший тариф за 3 гривны в день

В минуле

Киевстар подарил три миллиона гигабайт интернета своим абонентам

В майбутнє

Також буде цікаво