Бізнес та акції

ПриватБанк чи Монобанк: де краще брати гроші у кредит

Обговорення

Monobank – порівняно молодий банк, який активно завойовує клієнтську базу. Він приваблює безліч користувачів своїми вигідними кредитами, однак, чи варто їх брати? Давайте ж розберемося.


Кредити в Monobank – за і проти

Головне, чим приваблює клієнтів Monobank – це досить тривалий грейс-період, тобто час, коли можна без будь-яких додаткових стягнень використовувати кредитні гроші. Якщо у головного конкурента – Приватбанку – цей період закінчується 25 числа наступного місяця, то у Monobank він закінчується в останній день місяця. Але при цьому пеня нараховується за кожен день. Простіше пояснити це на конкретному прикладі. Припустимо 1 липня ви витрачаєте 1000 гривень, 5 липня – ще тисячу, а 10 серпня кладете 1950 гривень на карту, тобто сума в 50 гривень залишається непогашеною. Припустимо, ви до кінця грейс-періоду ви так і не погасите заборгованість. Що ж станеться в цьому випадку?

Приватбанк просто спише з вас комісію, що складе 3.6%, від 50 гривень це виходить одна гривня шістдесят копійок. Тепер подивимося на Monobank. Вам нарахують близько 10 гривень комісії за час, коли ваш борг становив тисячу гривень. Далі вам нарахують близько ста гривень комісії за час, коли борг становив дві тисячі, тобто з 5 липня по 10 серпня. І, нарешті, за період до кінця грейс-періоду, тобто 10-31 серпня, вам набереться ще одна гривня за борг в п’ятдесят. Тобто ви будете винні банку 111 гривень, що в сто разів більше, ніж в аналогічному випадку з Приватбанком.

З іншого ж боку, якщо просто витратити гроші 1 липня з кредитних карт Monobank і Приватбанку, закинувши тільки мінімальні гроші, то карта Monobank виявиться вигідніше: ви просто вийдете в нуль. Таким чином, якщо ви вчасно гасите заборгованість по кредитній карті, то кредит в Monobank брати не тільки можна, а й потрібно, але якщо ви не впевнені в стабільності свого доходу, краще скористайтеся послугами ПриватБанку.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

Припинено випуск найпопулярніших смартфонів Xiaomi

В минуле

Монобанк или ПриватБанк: где лучше брать быстрый кредит

В майбутнє

Також буде цікаво