Hardnews

Припинено випуск найпопулярніших смартфонів Xiaomi

Обговорення

Як повідомляють англомовні ЗМІ, китайська компанія Xiaomi відмовилася підтримувати програму Android One. Посилання наводяться в основному на анонімних інсайдерів, однак слід пам’ятати, що вони часто вже давали досить достовірну інформацію. Якщо це дійсно так, то тим, хто вже звик до використання ОС Android, доведеться забути про смартфони Mi А – або їх випуск буде припинено, або ж Xiaomi буде розробляти власну операційну систему для них.


Подробиці скандалу: що вже відомо?

Як стверджують джерела, корінь проблеми – в тому, що компанію не влаштовує якість оновлень програмного забезпечення. Смартфони Xiaomi Mi А вкрай популярні серед жителів Західної півкулі, вони отримували за низькими цінами стокову версію операційної системи. Ці люди, швидше за все, більше не отримають в звичному вигляді смартфони Mi А4, найпопулярніші серед них.

Правда, ті ж інсайдери запевняють – повної відмови Xiaomi від операційних систем на базі Android, швидше за все, не відбудеться. Швидше за все, китайська мегакорпорація просто буде використовувати операційну систему в дещо зміненому вигляді. Якими конкретно будуть ці зміни – поки що неясно. Можливо, будуть введені деякі нові функції, або ж навпаки, від чогось доведеться відмовитися.

Слід зазначити, що це вже не перша відмова виробників від співпраці з Android One. Нещодавно від подібних послуг відмовилася фірма «Моторола». Останні смартфони даного виробника тепер виходять вже на базі сильно видозміненого «Андроїда». На даний момент ті, хто бажає користуватися чистою версією даної операційної системи, змушені будуть звернути увагу на смартфони від компанії HMD. Це – єдина компанія, яка все ще продовжує працювати з Android One.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Xiaomi анонсувала недорогий електровелосипед зі швидкістю 25 км/год

В минуле

ПриватБанк чи Монобанк: де краще брати гроші у кредит

В майбутнє

Також буде цікаво