Київстар

Київстар пропонує 100 хвилин розмов за 1 гривню в день

Київстар

Часто трапляється ситуація, коли вичерпується місячний пакет послуг, а розмовляти далі треба. Особливо регулярно це відбувається, якщо ви користуєтеся більш бюджетними тарифними планами, де дешевша абонентська плата досягається за рахунок меншої кількості пакетних хвилин і гігабайтів. Що ж робити в такому випадку? Можна, наприклад, скористатися новою послугою від Київстар, яка пропонує вам додаткові сто хвилин розмов трохи більше, ніж за одну гривню в день. Що ж це за послуга? Зараз ми вам все про неї розповімо!


Дешевий пакет послуг: додаткові хвилини за невелику плату

В рамках нової послуги від Київстар ви можете підключити додатковий пакет хвилин для дзвінків на інші мережі по Україні – тридцять чи сто хвилин. Використовувати їх можна або для дзвінків на Lifecell і Vodafone, а також інших мобільних операторів, таких, як Lycamobile, або на міські номери, або на операторів CDMA (з такими кодами, як 092, 094 і так далі). Вартість послуги становить двадцять гривень на чотири тижні (якщо ви замовляєте пакет тридцять хвилин), або 40 гривень за той же термін, якщо замовите пакет в сто хвилин. Підключити послугу можна за допомогою запиту * 234 * 30 # (пакет тридцять хвилин), * 234 * 100 # (пакет в сто хвилин), або ж через систему «Мій Київстар», або дзвінком за номером 477, 466, 477 * 65.

Нагадаємо, що Київстар запустив відмінну акцію, яка дозволить вам, якщо ви є його абонентом, збільшити кількість хвилин і гігабайтів в тарифному плані, якому ви користуєтеся. Якщо бути точним – то вдвічі, причому без будь-яких доплат. Щось подібне є і у інших операторів, але Київстар, з урахуванням того, що у нього дуже великі пакети послуг, зробив свою версію «подвоєного пакета» набагато більш вигідною, ніж у конкурентів. Для того, щоб акція діяла, вам досить просто оплатити місячну абонентську плату за основний пакет.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Vodafone запустил лучший тариф за 5 гривен в день

В минуле

Киевстар предлагает 100 минут разговоров за 1 гривну в день

В майбутнє

Також буде цікаво