Vodafone

Vodafone запустив найкращий тариф за 5 гривень в день

Обговорення

Vodafone залишається вірним собі – у цього оператора завжди є відмінні дешеві тарифні плани. Наприклад, зараз він запустив найкращий тариф, в рамках якого ви можете платити лише п’ять гривень в день. Що ж пропонує за таку суму другий за розміром оператор в нашій країні, що користується довірою більш ніж вісімнадцяти мільйонів абонентів? Давайте ж з’ясуємо це разом.


Новий тарифний план від оператора: що він пропонує простим користувачам?

Найголовніше в будь-якому тарифному плані – це співвідношення обсягу послуг, які він включає, і абонентської плати. З цим у нового тарифу від Vodafone все в порядку, адже він включає в себе як значне число дзвінків, так і інтернет-пакет. Якщо бути точним, то в пакет послуг входять безлімітні дзвінки всередині мережі Vodafone і сто п’ятдесят хвилин дзвінків на інші українські номери, а також п’ятдесят хвилин дзвінків за кордон до Польщі, Німеччини, Італії та ще двадцять сім країн. Що стосується інтернету, то в пакет входить дванадцять гігабайт 4G \ 3G в залежності від доступності мережі. З послугою «Обмін хвилин» ви можете також отримати додаткові сто п’ятдесят хвилин, а з послугою Video Pass не тільки можливість отримати безлімітний трафік на найпопулярніші відеосервіси, але і чотири місяці користування YouTube Premium безкоштовно.

Тарифний план Vodafone SuperNet Pro, що включає в себе цей пакет послуг, передбачає їх за досить невелику абонплату, всього сто п’ятдесят гривень на місяць. Перейти на даний тарифний план можна на офіційному сайті оператора, або ж звернувшись до фахівців з обслуговування клієнтів в одному з магазинів Vodafone.

Як ми писали раніше, Vodafone заявив про небезпеку своєї популярної послуги, вірніше, про проблеми, якими буде чреватий зроблений НКРЗІ перегляд її правил. Йдеться про перенесення номера, якщо держава все-таки прийме рішення дозволити проводити його без ідентифікації. На даний момент перенесення номерів абонентів, що обслуговуються анонімно, заборонене, НКРЗІ планує його дозволити. На думку мобільного оператора, це рішення пов’язане зі значними ризиками: при втраті номера зловмисники, які отримають до нього доступ, зможуть використовувати номери телефонів у своїх незаконних махінаціях.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Майже всі українці отримають інтернет на 100 Мбіт/с

В минуле

Почти все украинцы получат интернет на 100 Мбит/с

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle