Інші оператори

Новий стільниковий оператор платить гроші своїм абонентам

Обговорення
Оператор

Мобільний оператор Lycamobile не залишає спроб обійти конкурентів серед більших операторів в нашій країні, вирвавшись в «вищу лігу». Це вже класично робиться за допомогою безпрецедентно низьких тарифів, які залишаються такими навіть після недавно відносного подорожчання найдешевших з них. Така цінова політика, яку деякі називають «демпінгом», стала можливою завдяки тому, що «Лайк» – це віртуальний мобільний оператор, який працює в інтернеті, і може не витрачати гроші на оренду офісів і зарплати величезному штату співробітників. Однак є у «лійки» і інші способи заманити якомога більше абонентів. Наприклад, він платить їм гроші. Яким чином?


Приведи друга – отримай винагороду

Новий мобільний оператор пропонує вам залучати друзів і знайомих в мережу Lycamobile, і отримувати за кожну залучену людину гроші на рахунок. Схожа програма діє у операторів «великої трійки», але там це називається партнерськими тарифними планами і поширюється в першу чергу на промоутерів і співробітників магазинів, які продають сім-карти людям і активують їх. У Lycamobile ж акція доступна для всіх бажаючих. Реферальна система доступна на офіційному сайті оператора, за посиланням https://www.lycamobile.ua/uk/special-offers/refer-a-friend/.

Нагадаємо, що Lycamobile безкоштовно розсилає свої SIM-карти. Замовити сім-карту від Lycamobile можна на офіційному сайті української філії оператора. Всі сім-карти безкоштовні, ви платите тільки за поповнення рахунку. Ви можете вибрати один з трьох тарифних планів при замовленні. Найдешевший з них – це «Все в одному XS», де ви за п’ятдесят гривень на місяць отримуєте повністю безлімітні дзвінки всередині мережі оператора, шістдесят хвилин дзвінків і тридцять СМС-повідомлень на інших операторів а також чотири гігабайти мобільного інтернету. В рамках «Все в одному S »ви отримуєте 650 хвилин і 50 СМС на будь-які номери, 30 хвилин дзвінків за кордон, а також вісім гігабайт мобільного інтернету але вже за 70 гривень на місяць. Тариф «Все в одному M», який пропонує вісімсот хвилин розмов, сорок хвилин дзвінків за кордон на інші мережі, сто СМС на будь-яких операторів, дванадцять гігабайт мобільного інтернету обійдеться в 100 гривень.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар запустил новую услугу, которая поможет сэкономить на связи

В минуле

Новый сотовый оператор платит деньги своим абонентам

В майбутнє

Також буде цікавоПерш ніж залишити коментар, будь ласка, ознайомтеся з правилами сайту. Залишаючи коментар, ви підтверджуєте вашу згоду з даними правилами і усвідомлюєте можливу відповідальність за їх порушення.

Комментарии для сайта Cackle