Бізнес та акції

ПриватБанк виплатить своїм клієнтам по 100 гривень

Обговорення

ПриватБанк запустив відмінну акцію, яка сподобається тим, хто активно використовує систему іноземних переказів RIA. Організація виплатить по сто гривень тим клієнтам, які будуть використовувати її для переказів в інші держави або ж навпаки, отримувати їх з її допомогою. Зрозуміло, є невеликі додаткові умови – вам потрібно буде, по-перше, отримати або відправити міжнародний переказ RIA на карту MasterCard, яка належить Приватбанку, на суму від п’ятидесяти доларів, а також оплатити картою не менше трьох покупок своєю карткою. Сума покупки повинна становити не менше п’ятдесяти гривень. Акція по виплаті ста гривень кешбеку буде діяти до жовтня місяця, для отримання грошей потрібно зареєструватися на сайті банку.


Що за нова система і чим вона краща за існуючі?

Система грошових переказів RIA – це своєрідний «вбивця» Western Union, системи, яка раніше вважалася своєрідним монополістом на ринку перекладів з інших країн в нашу і навпаки. Зараз можна з допомогою RIA отримати гроші з будь-якої країни на планеті, причому або на банківський рахунок, або на карту. Це можна зробити або в будь-якому сервісному центрі банку, або ж на Приват24 або в одному з більш ніж дев’ятнадцяти тисяч банкоматів і терміналів для самостійного обслуговування. Надіслати гроші через RIA також можна дуже просто – або завітавши до відділення банку, або ж без нього – по телефону, за допомогою інтернет-транзакцій або ж через мережу банківського самообслуговування. Також тепер для клієнтів банку доступна найширша мережа агентів RIA, яка на даний момент включає більше 272 тисяч точок по всьому світу.

ПриватБанк і всесвітньо відома платіжна система Mastercard скоротили на чверть тарифи при перекладі з карти на карту. Тепер комісія при таких перекладах становить всього 1,5% проти старої, яка становила 2%. Такий розмір комісії при міжнародних перекладах на картки ПриватБанку з країн Співдружності Незалежних держав і Європейського Союзу. Переклад можна здійснити як з мобільного додатку «Приват24», так і з веб-версії на ПК, ви можете знайти її за посиланням next.privat24.ua. Виберіть меню «Сервіси» – «Перекази» – «На будь-яку карту». Зверніть увагу – валюта карти відправника та одержувача повинна бути однаковою, так що краще користуйтеся доларовими картами.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

Киевстар резко увеличил количество минут и гигабайт в своих тарифах

В минуле

ПриватБанк выплатит своим клиентам по 100 гривен

В майбутнє

Також буде цікаво