Стільниковий оператор «Vodafone» запустив послугу, яку потрібно терміново підключити

Зараз на головній

Одним з найбільших операторів мобільного стільникового зв’язку в Україні є «Vodafone», який намагаючись робити все можливе заради того, щоб максимально широке коло людей використовувало всі ті послуги і можливості, доступ до яких він в змозі надати. Заради цього регулярно впроваджуються різні нововведення, а робиться все це заради того, щоб якомога ширше коло людей приносив компанії дохід. З метою залучення нових клієнтів і утримання старих, компанія вирішила запустити нову послугу, а представляє вона з себе безлімітний доступ до популярних відеоресів.


Кожна людина, яка підключить собі таку послугу і буде її повноцінно використовувати, зможе раз і назавжди забути про те, скільки інтернет-трафіку вже було витрачено на перегляд YouTub, Netflix, Megogo і інших сервісів. Про щось подібне ще не так давно можна було тільки мріяти, тому що навіть і близько ніхто не пропонував нічого подібного, особливо з огляду на вартість послуги, яка складає 50 гривень на місяць.

 

Послуга Video PASS доступна для підключення в тарифах лінійки Vodafone SuperNet, Vodafone Family, Vodafone RED Extra, Vodafone RED, Vodafone UNLIM 3G, Vodafone 4G Smart, Vodafone RED 2015 року, тарифи Vodafone Device M / L, Vodafone Light + і Vodafone ZAHID. У тарифі Joice послуга Video PASS вже включена в базове наповнення тарифу за замовчуванням і не вимагає підключення.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,088Фанитак
498Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Стільниковий оператор Vodafone запустив нову послугу, про яку мріяли багато українців

Оператор мобільного зв'язку компанія "Vodafone Україна" запустив нову послугу, про яку мріяли багато українців - принаймні тих, хто хоче...

Більше схожих статей