Softnews

ПриватБанк сильно спростив життя всім українцям

Обговорення
ПриватБанк

ПриватБанк нарешті дозволив здійснювати покупки через Google Pay більш ніж дванадцяти тисячам інтернет-магазинів і онлайн-сервісів в нашій країні, чим сильно спростив життя українцям. Ті компанії, які використовують для обробки платежів відомий сервіс LiqPay, можуть з такою ж простотою приймати і платежі через Google Pay.


Обробка платежів – тепер і через Гугл

Як повідомляє Христина Кармазіна, керівниця напрямку діджитал-продуктів ПриватБанку, можливість здійснювати платежі в онлайновому магазині або на сайті дозволить українцям здійснювати спонтанні покупки так само просто, як і в звичайному офлайновому магазині. Немає потреби ні в якій додатковій інтеграції, якщо у вас є LiqPay, то і через Гугл можна буде здійснити оплату. Щоб зрозуміти, чи є така можливість у інтернет-магазину, зверніть увагу, чи є на його сайті кнопка «Оплатити через G Pay». Якщо є – то ви заощадите час, тому що більше не буде потреби забивати інформацію в купу текстових полів.

Завдяки Google Pay можна оплачувати покупки та послуги в самих різних додатках і сервісах. Те, що його інтеграція дозволить українцям витрачати менше часу на сам процес здійснення покупки, відзначено багатьма експертами. До речі, в Google Pay можна використовувати і зберігати не тільки платіжні карти, але також і подарункові, і картки лояльності. Безпека ваших даних забезпечується при цьому кращими алгоритмами, одними з найнадійніших у світі. Коли ви проводите оплату в Інтернеті за будь-які послуги, ніяка інформація про вашу кредитну карту продавцеві не передається. Якщо ви загубите телефон, то можете заблокувати платежі своїм другим паролем, при цьому немає ніякої потреби блокувати і картку теж – відомості про неї в системі не зберігаються.

ПриватБанк

Нагадаємо, що недавно ПриватБанк запустив акцію спільно з Apple Music. Це безкоштовна акційна підписка на даний сервіс. Щоб на вас поширювалися ексклюзивні умови акції, потрібно просто мати на своєму смартфоні мобільний банківський додаток Privat24. Підписка на Apple Music оформляється саме там. Оновіть Privat24, у вас з’явиться розділ Apple Music. Зайдіть в нього і оформіть акційну передплату на один з найбільших в світі сервісів потокового прослуховування музики з величезним каталогом треків. Ви можете слухати їх онлайн в будь-якій кількості без будь-якої реклами, або ж завантажувати собі на телефон, щоб слухати в будь-який час навіть без доступу до інтернету.

Наш канал в Telegram та сторінки на Facebook, Instagram та Twitter - це зручний спосіб відстежувати нові матеріали на сайті. А Google News доставить наші новини прямо в смартфон

В Украине начали продавать уникальный смартфон

В минуле

ПриватБанк сильно упростил жизнь всем украинцам

В майбутнє

Також буде цікаво