Новий мобільний оператор безкоштовно розсилає свої SIM-карти

Зараз на головній

Недавнє дослідження показало, що в Україні дуже високий рівень проникнення мобільного зв’язку. Це не так добре, як здається, тому що мається на увазі, що в українців на руках більше карток, ніж самих українців. Тобто у більшості жителів нашої країни на руках по дві, а то і більше сім-карт. Причина, очевидно, в політиці операторів “великої трійки”: у них дуже дешеві тарифні плани для розмов усередині мережі, але, як правило, дуже дорого дзвонити за її межі, тому українці тримають у себе різні картки для дзвінків на різні номери. На щастя, зараз це може змінити новий мобільний оператор, тим більше, що він розсилає свої сім-карти безкоштовно.


Як отримати сім-карту нового оператора безкоштовно

Новий оператор називається Lycamobile, і він є віртуальним. Що ж це означає? У всіх двадцяти семи країнах, де він працює, він орендує інфраструктуру у інших операторів і веде роботу через інтернет. Завдяки цьому він може дозволити собі рекордно низькі ціни на послуги. Замовити сім-карту від Lycamobile можна на офіційному сайті української філії оператора. Всі сім-карти безкоштовні, ви платите тільки за поповнення рахунку.

У Lycamobile три тарифні плани, в усіх трьох передбачені безлімітні СМС і дзвінки не тільки всередині мережі по Україні, але також і на будь-які номери оператора в 27 країнах. Чим же вони відрізняються?

  • Найдешевший, всього за п’ятдесят гривень на місяць, тарифний план називається «Все в одному XS». У нього входить чотири гігабайти інтернету, а також шістдесят хвилин дзвінків і тридцять СМС-повідомлень на інших операторів.
  • Дорожчий «Все в одному S» пропонує за сімдесят гривень отримати 650 хвилин і 50 СМС на будь-які номери, 30 хвилин дзвінків за кордон, а також вісім гігабайт інтернету.
  • Нарешті, «олл-інклюзів» – це тариф «Все в одному М». Ви будете отримувати вісімсот хвилин розмов, сорок хвилин дзвінків за кордон на інші мережі, сто СМС на будь-яких операторів, дванадцять гігабайт мобільного інтернету за сто гривень на місяць.

Всі замовлені вами картки прийдуть вам вже активованими і з підключеним тарифним планом.

Читайте GSMinfo в Google News
Наші новини такожо доступні в Telegram, Facebook,Instagram та Twitter

22,086Фанитак
497Читачіслідувати
14,300Глядачіпідписуватися

Останні новини

Які додатки та програми треба встановити на смартфон, щоб легко знайти його у випадку крадіжки

Сьогодні гаджети зберігають не тільки повідомлення і фотографії, а й конфіденційні особисті відомості. Крадіжка або втрата телефону може спричинити...

Більше схожих статей